Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen tanácstalan vagyok, megőrülök.

Figyelt kérdés
Egy sráccal pár hónapja randizom,és sajnos volt párszor veszekedés,féltékenykedés.Legutóbb is.Most haragszik rám,és elhívott egy másik lányt,hogy találkozzanak.Nem ketten,hanem társaságban.Nem tudom mit gondol,hogy ettől én jobban leszek vagy nem leszek féltékeny?Miért csinálja ezt?

2013. ápr. 23. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Féltékeny ember sokszor megcsalja a párját, vagy szándékosan féltékennyé teszi, amolyan "visszavágás". Gondolkodj el rajta, neked való ez az ember? Akarsz így élni?
2013. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azért csinálja mert az érzelmi intelligenciája egy nagy nulla. Ha mérgelődsz, csak eléri amit akart. Bosszankodni kezdesz rajta. Hagyd a csudába, keress olyat, akivel tudod, hogy hányadán állsz.
2013. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt mondja elbizonytalanodott kettőnkkel kapcsolatban.Mondtam neki,hogy hagyjuk abba,mert nem így kell csinálni,amit csinál,de nem akarja velem megszakítani a kapcsolatot.Tényleg nem tudom,hogy igaz-e amit mondott,mert tudom,hogy szeret provokálni.
2013. ápr. 23. 13:38
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg téged akar elbizonytalanítani, féltékennyé tenni, "betörni". Velem már csinálták, beteg játék.
2013. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szokásos emberi játszmák. Vicckosár az egész.
2013. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én akkor ilyenkor mit tegyek?Várjak türelemmel vagy még bátorítsam is,hogy csinálja?Nekem ez új,sosem voltam ilyen helyzetben,nem ismerem ezt a típust.
2013. ápr. 23. 13:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért csinálta ezt, mert 2 lovat akart megülni és amelyik jobb, majd azt választja. Hagyd a csudába! Egy férfinek se hagyd, hogy érzelmileg zsaroljon, mert csak tönkremész bele lelkileg.
2013. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Annyira rossz,hogy mindenki mást mond.Fontosnak fontos vagyok neki ezt tudom és érzem!Úgy gondolom,ha megakarna csalni,akkor nem mondná el előre.Vagy nem?
2013. ápr. 23. 14:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki azt mondja, hogy ez az ember manipulálni akar téged, és hogy ne hagyd magad.
2013. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Attól még a csaj ott lesz,és én nem.Nem tudom hogyan kellene viselkednem,hogy ne csináljon ilyeneket.Mert még el is mesélte,hogy régen volt köztük valami.Nem tudtam eligazódni a mondandóján.
2013. ápr. 23. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!