Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar, ha a pasitok nem tud helyesen írni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 14:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
igen.
2013. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2013. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem... volt olyan srác, aki tök okos volt, jó tanuló, nyelvtan helyesírás 1-es.
2013. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ha a nagyon alapokat sem tudja akkor igen, de am nemvészes, én is hibázok néha:)
2013. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Attól függ? Ha csak ennyi baj lenne vele, nem hiszem, hogy zavarna. De aki nagyon rosszul ír, azzal más baj is van általában.
2013. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire nem tud helyesen írni. Én sem tudok 100%-osan, de igyekszem. Az apróbb hibák elmennek, de ha nagyon nagyon durván nem tud helyesen írni valaki, na az szerintem eléggé gáz.
2013. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
olyanra gondolok mikor pl ír egy hozzászólást a facen valamimhez, és minden szavában van egy fatális helyesírási hiba.... Ez olyan tudatlanságra vall, nem? Mit gondolnak mások? "úristen ez még írni se tud, milyen manusa van ennek.."
2013. ápr. 28. 14:32
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a "Mit gondolnak mások?" lenne az utolsó dolog ami eszembe jut...
2013. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
talán zavarna, de elfogadnám, ez nem döntő
2013. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Engem nagyon idegesítene. Én is próbálok ügyelni a helyesírásra (annak ellenére hogy ez német billentyüzeten alig lehetséges)érettségin is csak vesszöhibáim voltak (bár abból sajnos sok :/) Ha úgy jönnék vele össze, hogy ezt elötte nem tudtom szakítani nem szakítanék, -bár körülményektöl függ- de mindenképp gáznak érezném és megpróbálnék ellene tenni. Ha elötte tudnám meg, össze se jönnék vele, mert nekem ez erösen müveletlenségre utal. Tudom van kivétel, de az ilyen esetben ritka.
2013. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!