Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátból szerelem? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátból szerelem? Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal már évek óta nagyon jó barátok vagyunk!

Mindig is volt vonzódás közöttünk, de soha nem léptem, tiszteletben tartottam, hogy csak barátok vagyunk!

Sokszor alszunk egymásnál és csinálunk közös progamokat, de egy szájrapuszi sem volt soha!

Tegnap voltunk egy buliban, ami után együtt aludtunk és én megcsókoltam! Vissza is csókolt és nagyon jó volt!

Beszéltem a barátnőivel, hogy adjanak tanácsot, de nem igazán tudtak segíteni!

Mit gondoltok, maradjunk csak barátok vagy vigyem mélyebbre a kapcsolatunkat?

18 évesek vagyunk!


2013. ápr. 28. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne? :)
2013. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindenképpen :)
2013. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gyerekkori barát, és nagyon fontos nekem!

Viszont a rossz tulajdonsága, hogy egyik pasiról a másikra megy! Akkor is, ha van barátja!

Kicsit furcsa viszont, mivel még szűz és állítása szerint még soha nem volt szerelmes...

2013. ápr. 28. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen megér egy próbát. :)

Mi is így jöttünk össze a párommal. Eleinte legjobb barátok voltunk, bármit meg tudtunk beszélni egymással, ő volt az első ember, akit felhívtam, ha történt valami, olyan volt nekem, mint egy testvér és én egyáltalán nem néztem rá férfiként. Mi is sokszor csináltunk közös programot, ott aludtunk egymásnál, de sose történt semmi.

Aztán egyik éjjel, amikor nálunk aludt és filmeztünk, meg lelkiztem neki este, egyszer csak megcsókolt. Nekem akkor esett le, hogy "jééé, ő is férfi!" :D Vagy nem is tudom, de tök olyan volt, mintha akkor láttam volna őt először, vagy mintha akkor láttam volna őt IGAZÁN. Elmondta, hogy többet érez irántam, és akkor jöttem rá, hogy valójában én is ezt érzem egy ideje, kötődök hozzá, szeretem mint embert, mint társat, ő a legfontosabb személy az életemben, és rádöbbentem, hogy ennél több nem is kell. :)

Összejöttünk, és azóta is együtt vagyunk. :)


Ennek már kb 5 éve, és 2 hónapja megkérte a kezemet is. :D

Nyár végére tervezzük az esküvőt. :)


Szóval szerintem mindenképpen próbáld meg, mert néha az igaz barátságokból lesznek a legszebb szerelmek. :)


25/L

2013. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok Nektek! :)

Azt hiszem nálunk ez egyoldalú, de azért teszek egy próbát! :)

Köszi!

2013. ápr. 28. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!