Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülállók, mióta vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, mióta vagytok egyedül és miért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 00:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

mindig is egyedülálló voltam

nem tudom, de valamiért nem bírnak az emberek, hogy dögöljenek meg mind

2013. ápr. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok, és 16 éve vagyok egyedül:D az első 13 évben azért, mert nem érdekeltem a pasik, az utolsó 3 évben meg azért, mert csak az idősebbek, vagy akik nem jönnek be, azok nyomulnak. Az én hibám nagy részről, válogatós vagyok:D de ha minden jól alakul nem sokára lesz barátom:)
2013. ápr. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
67%
Tessék 16 éves egó királynő, válogat mint kisgyerek az édességboltban. Ilyenek a mai "nők", semmi nem jó nekik, és ez egyre csak rosszabb lesz.
2013. ápr. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
18 éve, mert csúnya vagyok
2013. ápr. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Több mint 3 éve.Hogy,miért? Mert jól érzem magam így.
2013. ápr. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

18 éve :)


Egyrészt azért, mert nagyon nehéz értelmes, okos lányt találni, akivel még az érdeklődési körünk is egyezik... másrészt meg azért, mert leszbikus vagyok, így még duplán olyan nehéz az említett leányzót megtalálni :)


18/L

2013. ápr. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Mindig is egyedül voltam, mert olyan ronda vagyok, hogy nincs olyan lány, aki vonzódni tudna hozzám!

26F

2013. ápr. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
44%

Egyszerű válogatásból hivatalosan 22 éve független vagyok, nem hivatalosan pedig nincs olyan hónap, hogy ne lenne valami lehetőség. Egyszerűen beleuntam abba, amit eddig élveztem: A játszadozást a "sikerért". :) Lassan már nem is igénylem a női társaságot, mert tökre olyan érzésem van minden "randi" féleségen, hogy arra megy ki a játék, hogy mikor árulom el magam, hogy igazából csak megdvgni akarom a nőt, és nem megismerni... Kacérkodik, nyalni kell a seggét, aztán ha elszólod magad, hogy bombajól néz ki, akkor "tudtam, hogy csak a testem miatt kellek"... Elegem van, hogy aki szép, az nem tud mással hódítani, csak a testével. Ez is kurv@, csak nem pénzért, hanem elismerésért "árulja" a testét... Akkor inkááb fizetek, és őszintén megy a dolog, nem így "játszadozva"... (nahjó kurv@'zni nem kurv@'znék soha, de a mostani csajozásba is belefáradtam... )


Amelyik csaj nem hiszi egyből, hogy megakarom dvgni, írjon privit, szakítok rá időt, hogy találkozzunk, de ha rinyagép vagy, vagy humortalan, akkor ne is erőltesd! :D 22f

Amíg nem ismerem a belsődet, és nem talállak őszintének, ne is reménykedj, hogy lefektetlek...

2013. ápr. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

#18

Milyen kedves felajánlás volt ez a részedről. Biztos most mindenki rád ír majd,hogy megállapíthasd,hogy megfelelő személyiséggel rendelkeznek-e..

Hirtelen én is elkezdtem átértékelni a belső tulajdonságaimat,hátha van velem valami probléma, így már lehetőségem sincs arra,hogy megfektess...

2013. ápr. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

19

Örülök, hogy ezt leírtad, mert megkíméltél egy kellemetlen, és unalmas randitól... :D

"Hirtelen én is elkezdtem átértékelni a belső tulajdonságaimat,hátha van velem valami probléma, így már lehetőségem sincs arra,hogy megfektess..."

a lényeg átment... ki a franc akar megfektetni téged aranyom? értelmezési zavar a toppon! (segítek picit:

AMELYIK csaj NEM HISZI EGYBŐL, HOGY MEG AKAROM DUGNI, írjon privit, szakítok rá időt, hogy találkozzunk, de ha RINYAGÉP vagy, vagy humortalan, akkor NE IS ERŐLTESD!

AMÍG nem ismerem a belsődet, és nem talállak őszintének, NE IS REMÉNYKEDJ, hogy lefektetlek... Remélem már érthető voltam cuncika :D)

2013. ápr. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!