Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy azért akarnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azért akarnak a nők, mert önbizalomhiány miatt félek tőlük és nem akarom őket?

Figyelt kérdés

Általában elég önbizalom hiányos vagyok, ezért úgy érzem nem is kellek egy nőknek sem, így nem akarom őket felszedni, meg nem nyomulok rájuk CSAK beszélgetek velük. És azt vettem észre ennek ellenére keresnek, akarnak, sőt nem egy volt, aki már szinte azt mondta, hogy ő akarna engem mint férfi. Volt aki mondta nem érti mi van nem vonzó, mert még egy pasi se volt ilyen, mint én aki csak beszélget velük.

Lehet azért akarnak a nők, mert érzik, hogy nem akarom őket és ez belső feszültséget generál bennük, illetve csorbítom önbizalmukat, egojukat, mert nem úgy közeledek feléjük, mint a többi fiú.


2013. ápr. 4. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt még gyakorolni kell. Fuss neki még egyszer. Mert elég nagy önellentmondásokba keveredtél.
2013. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ebbe van valami amúgy

Nekem is volt egy fiú. Én állandóan csak ajánlatokat kapok, ismerkednének velem stb. már baromi uncsi. Aztán jött egy fiú, hogy így beszélgetne velem csak, mondtam jó, bizti olyan mint a többi, aztán beszélgettünk, találkozgattunk meg minden, de nem közeledett. Nem értettem mi van, tiszta ideges voltam, mi ez impotens, a végén már szinte szerelmet vallottam neki, aztán nagy nehezen össze is jöttünk, de 3 hónap után már unalmas volt, így szakítottam. Szóval biztos valami női büszkeség lehetett a dologba.

2013. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!