Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi baja a pasiknak? Mért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja a pasiknak? Mért nem értékelik az olyan nőt aki szeretné őket ://? A többi pedig lent!?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim el voltunk meg minden de én Roma lány vagyok de nem a rossz fajtából .. ö pedig magyar de ez nagyon tabu téma volt azt tudom hogy a családja faj gyűlölő de itt az a legnagyobb hogy nem különbek a romáknál. 17 évesen szült a húga apja nincs a gyereknek + érzelmi nyomorékok + olyan bunkók hogy fel esnek a saját lábukba. Roma létemre sokkal értelmesebb vagyok mint ők ....és még le néznék az embert mert egy kicsit barnább a bőre fuuuu... és még csodálkozik hogy nagyon mérges vagyok rá és hogy azt kívánom hogy minden nő csesze át a fejét ...és még fel köszöntöttem születés napján . meg szeretem de ö nem nézet semmibe és még ö van fel háborodva !!

2013. máj. 2. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyet fogtál ki, ez van. Ne foglalkozz vele, próbáld terelni róla a gondolataidat.
2013. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján te nem a srácra, hanem a családjára haragszol.
2013. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a pasiknak van baja, hanem annak az egynek. Ne általánosíts.


Az írásodból pedig nem derül ki egyértelműen mi bajod a sráccal a családján kívül, meg hogy nem tudsz helyesen írni.

2013. máj. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a barna bőrötökkel van a probléma, de ezt te is tudod.
2013. máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!