Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magyar Pasik ti járnátok roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar Pasik ti járnátok roma lánnyal de a jobbik fajtából? Nem az alpáriból? Hanem aki tanult és ápolt és stb. nagyon zavar titeket ha ki derül hogy a lány roma DE CSAK ŐSZINTÉN!?

Figyelt kérdés

2013. máj. 2. 18:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem járnék. Sok szép magyar lány van, őket kedvelem.
2013. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Persze, én még külön örülnék is. Eddig csak magyar lányokkal volt dolgom, pedig mindig is vonzottak a más nemzetiségűek.


31F

2013. máj. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én Magyar vagyok és még nem volt roma barátnőm mivel nem nagyon ismerek egyet sem és nemtok velük ismerkedni de sztem nagyon sok szép roma lány van és sztem ha tetszenénk egymásnak simán összejönnék egy roma lánnyal. 19/F
2013. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!