Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány év után szakítottatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év után szakítottatok a párotokkal (vagy párorod veled)?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 19:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

*párod,

elnézést

2013. máj. 2. 19:16
 2/12 anonim ***** válasza:
legutóbbival 2,5 év után
2013. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6év
2013. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és tul lehet tenni az ilyenen magunkat? ennyi év után..
2013. máj. 2. 19:20
 5/12 anonim ***** válasza:

6év után én, 2,5 év után ő

A 6 éves nagyon megviselt, már azóta eltelt 6 év és talán sikerült feldolgoznom.

2013. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kicsit tobb mint 4.
2013. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az elsővel 3,5 év után a másodikkal 1,5 év után a harmadikkal 4 hóna után...

A következő kapcsolatom lehet, hogy csak 2 hetes lesz? :D

2013. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
AZ elsővel 4 év után, a másodikkal 2. Féltem, hogy a mostani párommal csak egy lesz, de szerencsére azon már bővel túljutottunk. :) Az elsőn nagyon nehéz volt túltenni magam, kellett fél év, a rendszeres testmozgás és a társaság, hogy rendbe jöjjek. Azóta boldog párkapcsolatban élek a jelenlegi párommal. 26N
2013. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az elsővel 3 év után szakítottam. Már rég éreztem, hogy nem szeretem, sőt kimondottan megutáltam, mert állandóan hülyének nézett, azt hitte elhiszem az összes hazugságát. Így már akkor mikor kimondtam, hogy nincs tovább túl is léptem rajta.

De most nagyon szerelmes vagyok, már túl vagyunk a 7 éven, együtt is élünk már nagyon rég óta. Ha ő itt hagyna akkor nagyon sokáig a padlón lennék, az biztos. De ennek nincsen semmi jele. Remélem nem is lesz.

2013. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3 év 8 hónap után szakítottam a barátommal. Nagyon sok mindent megengedett magábak, mindenki előtt hülyét csinált belőlem és a végén már csak 2 hetente talltunk. Régóta tudtam, h ez nem okés így mikor kimondtam, már túl is voltam rajta. Sajnos a sok szemétség gyorsan elfelejtet mindent. Szakítás után 4 héttel ismertem meg a jelenlegi pàromat, akivel azóta együtt is élünk.


Volt barátom a szakításkor hisztériás rohamot kapott és utána hónapokig hajnal 2-3 óra között hívogatott -.-" Mai napig szerzi rólam az infókat és faggat minden közös ismerősünket! Természetesen a kapott infóktól még inkább padlót fog, mert boldogok vagyunk stb....


21L

2013. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!