Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy itt minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt minden 3. kérdés arról szól, hogy hol vannak a normális/értelmes/nem ribanc, stb lányok? Mikor pedig járunk valakivel, úgy bánnak velünk mint a lotyókkal?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 22:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kifejtenéd?

Mert ez eddig csak siránkozás.

2013. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
mert itt egymásra talál a sok gyökér és támogathatják egymást, miközben a női nemet szidják, akik ugyebár csak a pénzes, bunkó, izmos pasikkal járnak, kizárt, hogy mással szóba álljanak:D
2013. máj. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

Talán azért van, mert kíváncsiak a pasik, hogy hol vannak normális csajok? :D Elmegyek egy buliba, soksok ribanc, kimegyek valami térre, ott is sok ribanc...

Nem, akik normális csajt keresnek, pont ők nem bánnak lotyóként a csajokkal, hanem ők megbecsülnék. Csak az átlag csaj manapság olyan, hogy a csávó legyen menő. Egy csendes srác hogy csajozzon? A csaj elvárja, hogy lehengereljék minden poénos dologgal, csábos mosollyal, és hasonlók. Aki csendes, az nem talál csajt, aki nem elég vicces, nem talál csajt, aki nem elég helyes, nem talál csajt...

Nem, aki szerelmes, az nem hagyja, hogy lotyóként bánjanak vele. A szerelem nem mentség, attól még lehet egy csajnak tartása. Ez valami új csajos felfogás, ami kb az, hogy: 'szerelmes vagyok belé, fejbe is lőhet, hagyom, akkor is szeretem'.

Nem, egyáltalán nem azt mondom, hogy minden csaj gyökér és ribanc. De amikor úgy megyek végig egy forgalmasabb utcán, hogy 10-15 szembejövő csajról tudom, hogy ribanc, akkor mit mondjak? Vannak normálisak, persze, de kevés. Gondolom összefügghet a dolog azzal, hogy egyre fiatalabban adják magukat oda a csajok, nem átgondoltak és érettek még, így simán mennek egymás után sorban a csávókra. Meg gondolom, itt gyakorikérdéseken a fiatalabbak vannak, és nagy átlagban az ő korosztályukra értik, nem a 30-40 éves nőkre.

És nem, én nem siránkozok, én tök boldogan megvagyok a barátnőmmel, már 4 éve, de sajnálom néhány ismerősöm, akik nem találnak normális csajt. Közben meg azt látom, hogy pár gyökér ember után tökre odavannak a csajok, mert olyan felszínesek.

És természetesen itt mindenki kivétel... :)

2013. máj. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Aki lepontozott, legyen már szíves leírni, miben nincs igazam...
2013. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Valaki biztos magára ismert, ezért pontozott le. Én egyet értek veled. 23/L
2015. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!