Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha rátok mászna egy buliban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rátok mászna egy buliban a haverod csaja, mit tennél. én pattintottam, mert nagyon jó barátságban vagyunk a sráccal. Elmondanátok neki, hogy ki akart kezdeni velem a csaja? Gáz lenne, ha rám is haragudna.

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 18:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg csak mutatni akart valamit...És a leírásod alapján tényleg részeg volt. Én beszélnék vele a helyedben mielőbb beköpöd a barátodnak. A végén még kiderül, hogy tényleg te értetted félre.
2013. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem volt félreérthető. Nem emlékszik rá a csaj. De ha velem megtenné, lenne más is, és az nem koppintaná le. Nem hagyhatom, hogy a haveromból hülyét csináljon, ez a dilemma.
2013. máj. 3. 18:56
 13/18 A kérdező kommentje:
Csak azon parázok, hogy megharagszik a haver rám vagy nem hiszi el, hogy nem csináltam vele semmit...
2013. máj. 3. 18:57
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor elég szar haver lehet, ha nem hiszi el, hogy nem csináltál vele semmit...
2013. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

fáj hogy jóember vagyok ?:D akkor hozzáteszem csak neked :))

ha a barátnője egy kedves és normális lány (ami 10ből 1nek van)akkor lebeszélném inkább a dologról..és azt mondoM: ő nem érdemli ezt...stb( :É :É ) na ebbe köss bele.



nektek meg kevesebb alkohol vagy amit toltok a csajoknak... némelyik tisztességes lányból is kihozza a fszcibáló énjét :D

2013. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
ezt csak feltételezem, nem szar haver. Nekem ő az egyik legjobb haver, sőt barát. Csak mi van ha a csaj azt mondja megtörtént a dolog, és én kezdtem. Én mondok valamit meg a csaj is... Döntse el mi az igaz. Haver nagyon szereti a csajt. Ezek csak feltételezések, "mi lenne ha..." mert nagyon fontos nekem ez a barátság.
2013. máj. 3. 19:03
 17/18 anonim ***** válasza:

# 16/17 Jó jó, most megnyugodott a lelkem(részben)!:)


Kérdező, szerintem mondd el neki, ha jó barátod és eddig egy csajára sem startoltál rá, akkor nem gondolnám, hogy ne hinne neked. És az sem hozható fel a lány mentségére, hogy ivott, érdekes, belőlem a pia sem hozza elő a ribancot.

2013. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem értem miért mondaná a csaj, hoyg megtörtént....
2013. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!