Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy veszekedésnél szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy veszekedésnél szakítani és megcsalni a másikat?

Figyelt kérdés
A srác akivel randizgatok elmondta hogy "A volt barátnőimet mindet megcsaltam. Összevesztünk mert féltékenyek voltak, én kidobtam vagy megcsaltam őket. Aztán persze kibékültünk." Milyen már ez hogy egy veszekedést megcsalással lerendezni?
2013. máj. 4. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen már, hogy egy ilyen vallomás után Te még időt fordítasz a srácra?
2013. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ostoba gyerekes dolog. Aki ilyen srác mellett marad, magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.
2013. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert tetszik :D Mikor ezt bevallotta azt mondtam hogy "Na jól hangzik. És még most így rendezed le a dolgaidat?" és azt mondta hogy "Nyugi már nem, komolyabban állok a kapcsolataimhoz. Meg ha valaki szemét velem az ne várjon jobb dolgot"
2013. máj. 4. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert tetszik.. Te sem lehetsz több 16nál, ne haragudj. 3 hét múlva mit fogsz kiírni a gyk-ra? Ezt? ---> "A barátommal összevesztünk, erre Ő megcsalt. Mit tegyek?"

Nyisd már ki a szemed! Azt mondta, amit hallani akartál.

2013. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos egyetértek az elözövel!
2013. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is egyetertek..sajnalom de jobb ha elfelejted..14L
2013. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!