Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez igaz? Ha igen hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz? Ha igen hogy lehet ilyenné válni? Mit kell tenni hozzá?

Figyelt kérdés

Lássuk be,a rossz fiúkra bukunk...akik sohasem javulnak meg,de mindig ebben bízunk.Mindig átvernek,így sajnos sosem unalmasak!!Á,dehogy változnak!!Kicsit még meg is aláznak...Várni kell rájuk,nem jelentkeznek annyiszor,hogy elegünk legyen belőlük.Stratégiájuk kipróbált,kidolgozott!Csókjuk kábító,begyakorolt.Ők azok,akikért élni,halni kell!Akiket kerülünk,mégis beléjük botlunk.Ha választani kell őket választjuk.

A jófiúk nem mozdítanak ki pályánk egyensúlyából.Velük nincs is mit megbánni!!

Ilyet szeretnénk,de valahogy nem ilyet akarunk...legalábbis nem készen!Szóval rossz legyen,amikor elszédít,de aztán jó legyen hatásunkra...és maradjon is olyan,hogy a többi nőre már ne legyen hatással...

Esküszöm nem értem magunkat!!!

//Csoda,hogy szegény jó fiúk,belerokkannak a próbálkozásba??A rosszak nem,mert ők nem is akarnak érteni minket...csak mi őket!Ördögi kör ez!//

Lassan jobban értem a férfiakat,mint magunkat nőket!!!


2009. szept. 28. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A Jófiúk is rosszak lesznek egy idő után, mert az ilyen lányok kidobják őket, mert nem rosszfiúk, és egy bizonyos számú csalódás után rossz fiúkká változnak akik nem tisztelik majd a női nemet, ha addig tisztelték is azt, sajnálom a sorstársaimat, de a példámon okulva sok megalázott átvert srácból lesz ilyen aljas disznó féreg rosszfiú, sajnos Ti teszitek ezt velünk, és ez már javíthatatlan lesz :) Minden rosszfiúnak van előélete, amit egy avgy több nő tett tönkre, és végleg elvesztitek a tiszteleteteket előttünk ! Am meg genetika hogy ez van nálatok a jófiú semmiresejó, mert nem kell harcolni érte, nem jó utódnemző génjei vannk stb. Ez van !
2009. szept. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én most értetem meg csajok felállását.bár még most sem értem mért buktok a tróger bagózó rendkerülő nagyképű pálcika vállu pasikra.mert ez igy igaz a rendesebb fiu szépen udvarol kedves és hasonlóan megértő csajra vágyik de szerintem olyan nincs :)
2009. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ne akarj ilyenné válni, hanem legyél önmagad!Add önmagad!Aki nem fogad el az lesz*phat.Csak a hülye csajok szeretik az ilyen pasikat.

19f

2009. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Hm, ez az egyik legrégebbi kopipaszta, kicsit fasság szerintem...
2009. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem csak az a nő akar ilyen pasit magának, aki magát sem becsüli... :D


19/L

2009. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség, a rosszfiúkkal nem boldog egy kapcsolat, egy okos lány kihajítja az ilyet.
2009. szept. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányon látszik. Én nem kezdek ilenekkel. Mivel nincs kedvem csalódni bennük és a rosszfiúkról annyit még hogy azokból leszenek a családverő f@szkalapok.
2009. szept. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csatlakozom az előttem szólókhoz. A nők többsége miatt lett ilyen a férfi társadalom. Nem csak mi tehetünk erről, hogy egyre több és több a vagánykodó fenegyerek, hanem a sok-sok nő aki szépen semmibe vette a kedves, aranyos srácokat. Na miattatok van ma az, ami van, nem kell panaszkodni senkinek sem.

Ha meg ez kell nektek... ne csodálkozzatok!

2009. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A 19:39-es válaszoló elmondta a lényeget. Ha valaki kedves, odaadó, udvarias egy lánnyal, akkor a lány csak kihasználja, hogy valaki csapja neki a szelet, addig se kell piára/kajára költenie és mindig van kivel trécselni. Meg a kicsi egójának se rossz, hogy hülyíthet valakit.

De ha jön egy hapsi, aki egy igénytelen "életművész" (azaz semmi terve sincs a jövőjét illetően, de ez nem is zavarja, egyedül az foglalkoztatja, hogy "befoltozzon" pár lyukat), s mindezek mellett még olyan irdatlanul bunkó, hogy hozzá képest a kőbalta egyetemi docens, akkor leszáll a "rózsaszín-köd". Az külön bónuszpont, ha a srác csinál valami sunyi húzást, a lány aktuális barátjával/"udvarlójával" szemben (pl. a háta mögött fúrja a lánynál, randira hívja, de szemtől szemben pedig haverkodik). Azt se mondja senki, hogy ez biztos azért van, mert a másik fiú jobban néz ki, szét lehet nézni, hogy ezek között az ún. rossz fiúk között mennyi Adonisz van...

Azon meg egyenesen megdöbbenek, hogy egyes lányok/nők mennyire ragaszkodnak ahhoz a párjukhoz, aki veri őket (ilyenkor jön, hogy az "esze mást mond, mint a szíve", meg hasonló "okosságok").

Szóval, mit lát az ember? Gátlástalanoknak áll a világ, vagy belép a "klubba" vagy tovább szív...

2009. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akkor most minek jobb lenni ha valaki egy "normális" kapcsolatra vágyik? Rossznak, vagy jónak?
2009. szept. 28. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!