Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik már egyszer szakítottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már egyszer szakítottak újra összejöhetnek? Főleg pasik véleményét várom.

Figyelt kérdés

Mondjuk úgy, hogy a srác dobta a csajt mert nem működött a kapcsolat. Viszont tetszik neki a csaj. Esetleg pár hónap/év múlva újra összejöhetnek? Vagy az idő eltelével ennek csak csökken az esélye? Vagy akivel már egyszer járt 1 srác az már lezárt téma?(Tételezzük fel, hogy szex sem volt még köztük mert nem jutottak el addig a szintig - ha ez számít valamit).

Ha van vlkinek személyes tapasztalata ezzel kapcsolatban örülnék ha megosztaná.

Előre is köszönöm!


2009. szept. 28. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
szeretlek!
2009. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem működött, még mindig tetszik, de már beláttam hogy ezután sem működne. egy kb. 7-8 hónapig még újrakezdtem volna, de most már nem.
2009. szept. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hm... Te így jártál?

De hogy hasznos is legyek igen, újrakezdhetik...

(Tudom, én is így vagyok, és örülnék ha a lány odajönne:)

2009. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Pont volt velem egy ilyen szitu májusba... a csaj "barátom" volt de csak Ő szerinte :P szal én mindig többet akartam mint haver. lényegtelen. Volt neki barátja és dobta én meg aznap este átmentem hozzá (hosszas könyörgés során). Mininaciba volt vagy mi a fenébe :D és beleült az ölembe és lesmárolt. én meg nézek rá mondom :O ez meg mi volt??? eddig még csak "barátok" voltunk.... furcsa volt eléggé. Tudtam és látszódott rajta meg valami olyasmi kisugárzása volt hogy engem nem csíp. Éreztem nem megy. Folyton nem ér rá folyton sietnie kell. ha átmegyek nem sokáig lehetek ott (sex nem volt sose) 1 hetet jártam vele. 2008 szeptemberébe vettem fel chat.hu ról és 2009 májusáig nem taliztam vele de nekem ő mindig is kellett volna bnőnek. Csak én nem kellettem neki és ő azt hitte hogy nekem is csak barátnak kell és én igy elfogadom.... Megmondtam neki hogy bocsi.... de nem megy. Felkapta a vizet és elküldött a melegebb éghajlatra msn-en. :SSS hát k*vä szarul esett mer igazából amig "jártunk" ő rázott le és hagyott mindig egyedül..... 3 hónapig nem beszélgettem vele. aztán felhivtam egyszercsak.... felvette és elmesélte hogy már nem haragszik rám. Én se rá. De valahogy valamiért mégis irritál. ÉS MOST JÖN A JAVA!!!! talán azért mert elkönyvelt engem a "haverjának" én meg ezt nem csíptem és mégis ő smárolt le engem. Hozzáteszem ÚÚGY hogy közbe halál szerelmes volt a volt barátjába!! :S szal ennyire egy gerinctelen k*cs*g csaj volt velem a jókis "barátom" :S undorító!!! Pár nap mulva felhoztam neki a témát.... miután kibékültünk nemrég. Kérdeztem tőle msn-en szerinte mi a véleménye a fiu-lány közti barátságról? aztmondja van. én meg peddzegettem a Danikájára!! aki msn-en mindig ki van neki irva 100 szivecske mellett állitolag már 8 éve barátok.... pff persze.... Nah és ő erre dühbe gurult msn-en megint elkezdett "szájalni" jolvan mondom...


19vok Srác

2009. szept. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Viszonylag gyakori, hogy régi jó ismerősökből, akik esetleg egyszer vagy többször jártak is egymással, lesz végül férj és feleség, miután előtte 6-7 évig sok más kapcsolatot kipróbáltak ("még élni akarok" megfontolással). Csak ebből a fajta kapcsolatból több is van az ismerőseim körében.


Úgyhogy lehetséges, hogy a dobott nővel újra össze tudsz jönni, de ennek persze mindig megvannak a feltételei, pl. vonzónak kell lenned számára. 1 srác sosem "lezárt téma", Különösen, ha az eltelt időben diplomát vagy állást szerzett vagy emelték a fizetését, az "aktája" ismét "megnyílik" a nőknél.

2009. szept. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
egy exnek mindig nagyobb esélye van visszahódítani a volt párját mint egy idegennek (ha nem égbekiáltó szemétség miatt szakítottak, hanem pl. kiakarta élni magát az egyik, elmúlt a szerelem, távol laktak egymástól). vannak körülöttem olyan emberek, akik túl fiatalon jöttek össze (16-18 évesen), szakítottak egyéb, fent felsorolt okokból, és hónapok/évek után újra egymásra találtak, és most boldogok együtt, némelyiknek már gyereke is van. a lényeg: változás, beszélgetés, és hogy újra felébressze valami a tüzet. remélem tudtam segíteni. mindig optimistán kell hozzáállni a dolgokhoz, és időt kell adni. hiszek a sorsban, ha két ember egymásé akkor együtt is lesznek, csak ki tudja mikor...
2009. szept. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
MIndenképpen annak kell közeledni, aki dobta a másikat. Egyszer játszottam eztt egy sráccal, hogy dobtam, rájöttem h szeretem, nem kellettem. Én kellettem neki, rájött, h szeretett, már nekem nem kellett. Aztán rájöttem, h mégis kell, de ő összejött a legjobb barátnőmmel. Egy dolog biztos: nem szabad játszani a másik érzelmeivel, mert sosincs jó vége. Dönts, mielőtt cselekszel.
2009. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Sőt. Akár még sokkal jobb is lehet a felmelegített kapcsolat, sokkal hevesebb, minden tekintetben jobb, mint amilyen előtte bármikor is volt.
2009. okt. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

AZ csak az ex-effektbe van. de már leírtam mér nincs. volt hasonló eset is idén. de az az összefekvés köztünk csak 1 napig tartott... és én kezdtem örülni huhh dejóó! :) felkeresett a volt szerelmem :$ tisztára örültem magamnak. közbe meg pff csak kiváncsi volt a farkamra! kis 15 éves csaj. Szóval nekem csak annyi a véleményem. Rohadtul nincs semilyen kapcsolatmegmaradás volt párok közt. Mert ha van ott már később baj lesz !!! ami megint nem vezet jóra. Aki ilyen kapcsolatott fenn tart azt azonnal tüntesd el az ismerettségi körödből mert ki fog készíteni a saját "fiu-haverjával" (csajra gondolok).


engem k----ra ki tud idegelni ha egy csajnak van 1-2 tökjó fiu barátja....(főleg ha exezik) mivel 2x tanultam már az esetből. és idén volt mind a kettő de az utóbbi amit már leírtam emlékezetesebb volt.


lényeg hogy a csajok fenntartanak maguknak 1-2 önbizalomnövelő "papucsot" maguknak akik lihegnek értük mint valami kis palotapincsi (ezzel növelik az egójukat)hogy a későbbi jó pasit össze szedhessék (legyen elég önbizalmuk) szóval rafináltak ám a csajok. nem ésszel csinálják ezt. hanem tudat alatt..... "jajjde édi aranyos ez a srác".... khmm jólesz havernak. kihasznál, játszik az érzéseiddel, hagyja magát hogy teis érezd majdnem az övé vagy már, kikészít majd a végén benyomja bocs csak haverok vagyunk..... vagy éppen bocs de veled már jártam egyszer havernak maradj meg.... te meg nézel nagyba boci szemekkel gombóc a torkodba elsírnád magad mert nem érted akkor mér smárolt le ha haverok vagytok????:O MÉÉÉÉR ?

19vok Srác

2009. okt. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
... még azt elfelejtettem oda írni hogy ha volt barátnővel később ujra haver leszel készülj fel nehéz eset. De összejönni nem fog veled. Ha igen akkor csak azért teszi mert unatkozik. F...sz hiánya van vagy csak egyszerűen nincs elég hódítója mostanába. Lényeg hogy ki fog használni a következő pasi összeszedéséhez ha haverja maradsz. Úgyvan vele hogy Te mint volt barát.... tökéletes leszel ahhoz hogy megféltékenyítse a legközelebbi fütyit akit kiszemelt magának !!! JEGYEZZÉTEK MEG !!!!!
2009. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!