Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen külsővel nem sok esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen külsővel nem sok esélyem van a pasiknál ugye?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 18:31
1 2 3
 21/28 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ez utóbbi kép sokkal előnyösebb, mint az első. Nem vagy az a kifejezett ideálom, de azért nem dobnálak ki az ágyamból.
2013. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
én kértem a képet oldalról, sztem nagyon jól nézel ki, pont az esetem ;)
2013. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Most írja a sok okos,hogy ilyen diéta-olyan diéta..EMBEREK.Nem azt kérdezte,hogy hogyan fogyjon le,hanem ,hogy ilyen külsővel van-e esélye a pasiknál.. És te kedves kérdező. Az arcod hiányzik a képről,viszont a belülről egy csoda vagy,akkor miért ne? Szerintem az alakod nem "dagadt",hanem aranyos,husis. Van olyan,aki kifejetetten erre bukik.Nekem is tetszenek az ilyen nők,de ahogy mondtam,ha a belsőd olyan,akkor az "igazi" nem fogja figyelembe venni a külső "hibáidat",de talán ezt nem is nevezném hibának. :) 22/F
2013. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Van e esélye? Nagyon is sok, hisz ez a test csodálatos. Vonzó vagy :) f21
2013. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szép alakod van. Lehet, hogy nem vagy olyan deszka, mint a legtöbb lány, de van olyan fiú, akinek pont ez tetszik.
2013. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

A válaszok megmutatták, hogy bizonyos férfiaknak nagyon is az esete vagy, másoknak meg nem jössz be.

Kérdés: mindenkinek meg akarsz felelni (ami úgysem fog menni, mert akkor jön az, hogy más hajszínt, szemszínt, jellemet preferálnak), vagy azoknak akarsz megfelelni, akiknek eleve bejössz.

Ha az utóbbi, akkor el tudod fogadni a tested, nő az önbizalmad, és olyan kisugárzásod lesz, hogy azok közül is, akik most elutasítanak, többen térden állva fognak könyörögni, hogy szóbaállj velük.

Hasonló alkatú nőként mondom ezt. ;) Jó csaj vagy, hidd el! És ha elhiszed, akkor még jobb csaj leszel!

2013. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Oldalról sokkal vékonyabbnak tűnsz :)
2013. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek h válaszolt, értékeltem :)
2013. máj. 6. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!