Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szemét az összes pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szemét az összes pasi?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, még életemben nem volt barátom, mert az összes átver még mielőtt megismerne!!! Elhív randizni, utána nem is köszön a suliban, vagy már az 1. randit lemondja vagy csak addig hajt amíg nem mutatok érdeklődést, ha belemegyek egy randiba megfutamodik... Szánalmas amit a férfiak művelnek a nőkkel. Az meg végképp, hogy 25 évesen is 18 éves hülyegyerek szinten vannak. 0 kiállás, tartás és férfiasság van a mai emberekben (kisfiúkban). Ez általános, vagy csak én szívom meg mindig? Minden egyes alkalommal erősödik bennem az a megállapítás, hogy a pasik egytől egyig undorító férgek. Jöhetnek válaszok férfiaktól, nőktől, pozitív, negatív, bármi. Érdekelne Ti mit gondoltok erről az állatfajról, mert lassan már én sem tudok máshogy tekinteni rájuk mint állatokra.

És igen, a véleményem a tapasztalataimból és keserűségemből ered. Nyilván nem a fejemből pattant ki ez a vélemény.


2013. máj. 5. 22:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

Ismét egy elégedetlen vásárló.. MIÉRT KELL FOLYTON ÁLTALÁNOSÍTANI?

17f

2013. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Rettentően nagy intelligenciára vall mindennemű általánosítás. Szóval ehhez csak gratulálni tudok. Magadban még sosem kerested a hibát, igaz?

24N

2013. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Mert eddig kivétel nélkül csak ilyeneket látok, tapasztalok. Egy idő után az ember már megunja...
2013. máj. 5. 22:06
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Kikérem ezt magamnak,mint férfi és mint 18 éves is.
2013. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%
nem mindenki...
2013. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
2013. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szemét. Szarnak is rám a csajok úgy, hogy öröm nézni.
2013. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
én sose hátrálok meg!! pedig csak 17 éve vagyok, de tanulok, edzek, dolgozok. és egy randitól sem futamodok meg, még akkor se h már nem tetszik a lány, annyi tartás van bennem h a szemébe mondjam a lánynak h bocs de ez van. emiatt is néznek sokan bunkónak, mert kimondom, amit kondolok
2013. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
6os: Igen, csak az illető fiúcska 11.es nem pedig másodéves egyetemista a SOTE-n. Kicsit más a szint... De őt is meg tudom érteni...
2013. máj. 5. 22:13
 10/24 anonim ***** válasza:

"mert lassan már én sem tudok máshogy tekinteni rájuk mint állatokra."


én meg felizgultam :D


Amúgy vegyél macskákat. Jó. Sok. Macskákat. És twilight könyvet. a vámpír fiúk rendesek!

2013. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!