Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért áll fel a nemi szerve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áll fel a nemi szerve a pasimnak ahányszor csak rám néz? És ez egyébként mostanában nagyon gyakori nála. Mindegy hol vagyunk, utcán v otthon, egyszerűen nem bír magával. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 00:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert tetszel neki?...
2013. máj. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ez baj lenne?
2013. máj. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ezt én is gondoltam :) de ez nem átlagos viselkedés nála hanem elég fura. Mert mindegy mit csinálnuk,akár ha csak sétálunk az utcán akkor se hagy békén,folyton ondja a sexes szövegét és mindenhol fogdoz mindenki elött.
2013. máj. 6. 00:58
 4/24 A kérdező kommentje:
Igazából nem baj mert tetszik ez nekem,igy legalább tudom h én kellek neki :) csak nem szokott ilyet csinálni és ez fura nekem.
2013. máj. 6. 00:58
 5/24 anonim ***** válasza:
Örülj neki, te autósmoziban székfestőőőő :D Én is ilyen pasi vagyok :D
2013. máj. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
mi az hogy autósmoziban székfestőő? :D
2013. máj. 6. 01:05
 7/24 anonim ***** válasza:
Én olyan feleségről álmodozak, akit annyira szexinek tartok hogy mindig felál tőle a farkam. Ó hogy mennyire irigylem a barátodat. Egy álom valósulna meg...
2013. máj. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Autózmoziban székfestő...

Négy lába van, asztal de nem szék.

2013. máj. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Igazából én magamat nem tartom annyira sexinek mint ő engem. Sőt! Egyáltalán nem,mert sztem csak egy átlagos csaj vok :) De én nagyon örülök h ö igy lát engem,mert ez jó érzés és biztató :)
2013. máj. 6. 01:10
 10/24 A kérdező kommentje:
De most komolyan kérdem,hogy szerintetek, az normális dolog hogy az utcán gondol egyet és mindenki szeme láttára,benyúl a nadrágomba? :)
2013. máj. 6. 01:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!