Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire balszeren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire balszerencsés? (Több lent)

Figyelt kérdés

Akkárhányszor megtetszik valaki, mindig csak egyoldalú dolog lesz belőle. Az én hibám?

Kedves, jó humorú lány vagyok, nem szupermodell, de átlagos kinézetű. Kövér se vagyok... Szóval nem értem. Igaz, nem vagyok az a party-face típus, aki minden éjszaka a buliban lesmárolja az egész srácot, de szeretek szórakozni. Kissé egyenes vagyok, vagyis őszinte, de engem általában ezért értékelnek. Nem vagyok a bevásárlás rajongója, vagyis vannak jó cuccaim, de nem sikítok, ha egy híres márkát látok. A PC, illetve Ps2 játékok rajongója vagyok, mondjuk emiatt egyes csajok csak nevetnek. :) Egy olyan pasira vágyom, akinek jó a humora, és kedves, rendes, aki mellett biztonságban érezhetem magam. Szerintetek sokat kérek?

Mégis, ha valaki megtudta, mit érzek, csak csúfot űzött belőlem, más csajt ölelgetett, és közben rám nevetett. Vagy a szemembe nézett, és azt mondta, hogy szeret, aztán meg eltűnt, mint a kámfor. Három hónappal később azt írja, hogy szeret, de elutasítottam. Ha szeretett volna, nem hagyott volna el. Másnap már más csajjal randizott.

Kezdek lassan beletőrődni a helyzetembe. Amíg az agyonsminkelt plázacicák uralma tart, addíg esélyem sincs. Mondjátok, baj ha egy kis szeretere vágyom?


2013. máj. 6. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Kár lenne elkeseredni :) én 23 vagyok mégsem találtam meg a megfelelő nőt. Idő kell, hogy megtaláld a megfelelő párt. Az olyan pasi/nő meg elég sok aki nem érzelemből kezd bármit is csak próbálkozik hátha lesz valami az ilyeneket kár a szívedre venni :) Szóval kitartás! meglesz az a pasi csak idő kérdése :) 23/F
2013. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. máj. 6. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!