Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnátok ha a párotok nem akarná facebookon nyilvánossá tenni a kapcsolatotokat? Többi lent.

Figyelt kérdés

A barátommal már 1 hónapja együtt vagyunk(friss a dolog), minden szuper tökéletes, és 2 nappal ezelőtt szóba hozta hogy ő ki szeretné rakni hogy kapcsolatban van. Mondom hát csak nyugodtan. Ezzel nincs is semmi gond, de ma célozgatott rá hogy miért nem jelöljük be egymást? Aztán próbáltam neki elmagyarázni hogy ennek semmi köze a kapcsolatunkhoz, de én nem szeretném kirakni. Nem azért mert nem vállalom fel, csak egyszerűen nem szeretem mikor kint van.Nekem kb 1500 ismerősőm van facebookon.ovodai csoporttársaimtól kezdve az általános iskolás ismerőseimen át a három középiskolában lévő ismerőseim, és az egyetemi ismerősők, az összes családtag, barátok, munkatársaim, főnököm, szüleim ismerősei, szóval MINDENKI. Nem igazán szeretném hogy mindenki ezzel nyaggasson, kutakodjon, esetleg keverje a sz.rt...Úgy érzem hogy ez csak kettőnkre tartozik! De a barátom ezt nem érti meg azt hiszi hogy azért nem akarom kirakni mert nem akarom felvállalni, vagy mert közben én más fiúkkal flörtölgetek... Ti hogy reagálnátok ???

Előre is köszönöm!

22 évesek vagyunk, nem tudom mennyire számít:)



#Facebook #kapcsolat #kapcsolati cimke
2013. máj. 6. 12:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Még is hogyan tudnának már bekavarni ezt mond meg nekem. Kit érdekelnek a pletykák? Komolyan érdekel, hogy véleményed szerinte egy pletyka, hogyan tud bekavarni egy stabil párkapcsolatba ?? Szerintem az jobban be tud kavarni, ha valaki nincsen tisztában azzal, hogy a kiszemeltjének (aki a barátod) van barátnője és rárepül...
2013. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
(bocs a helyesírásért)
2013. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
11: úgy hogy pl. ha egyedül megyek bulizni valamelyik rosszakaró kitalálja hogy ezzel meg azzal csókolóztam és ezt továbbadja másnak, és a hihetetlen féltékeny párom meg robban a dühtől, és egész egy vagy két napig dühös és mérges, hiába tudja hogy nem csókolóznék mással/nem feküdnék le mással.
2013. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Akkor ez esetben nem játszik a bizalom ?;)
2013. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Szerintem ez a bizalom eleg keplekeny dolog!!! Van egy bizonyos egeszseges feltekenyseg ami meg belefer, viszont rengetegszer van az hogy inkább az önbizalom hiánya miatt alakul ki, mint a másik iránti bizalom hiányában!!! Ezt se felejtsétek el!

Mégegyszer köszönöm a válaszaitokat. sokan félre értettetek, bár nyilván én nem voltam elég érthető. Későbbiekben simán kirakom ha kell, ha elég érett,komoly a kapcsolatunk hozzá. Viszont ez az 1 hónap alatt nem lehet csodát várni, rengetegen nem tudják még hogy mi együtt vagyunk, és sok közeli ismerős se tudja. Mert nem ez volt az első hogy szétkürtöljük!

Viszont jobban szeretném ha élőben, kézenfogva, együtt mutatkozva lásson minket együtt ELŐSZÖR a nagyközönség.. Ne pedig a hülye facebookon, és akkor mennek majd a találgatások, hogy hogy jöhettünk össze, hogy alakult így... előjönnek a féltékeny ex-ek.. a rosszindulatú emberek, a pletykák, a találgatások...

Remélem így már értitek egy kicsit az én 'bajomat'

2013. máj. 6. 16:23
 16/21 A kérdező kommentje:
Vagyis félre irtam ne haragudjatok.. Javítva: ' ez a féltékenység képlékeny dolog'
2013. máj. 6. 16:25
 17/21 anonim ***** válasza:

Akkor rendben, ha a későbbiekben kirakod...

Viszont nem, én nem értem a problémádat még mindig, vagyis értem de nem tudom elfogadni ezt indoknak, de te tudod...Nem vagy celeb, hogy mindenki azt lesse, hogy kivel mit mikor csinálsz és hogy hol tegyenek keresztbe. Túl sokat képzelsz magadról és ezt most nem bántásból írom...Hidd el, hogy közel sem fogja annyira érdekelni az embereket mint gondolod...

2013. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Azt meg végképp nem értem, hogy miért baj, ha azt találgatják, hogyan és miért jöttetek össze...Nem mindegy, de most tök komolyan?Hadd találgassanak.
2013. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Honnan tudod hogy nem vagyok celeb?:)) hihihi

Na jó ez csak vicc volt!

Persze értelek titeket, és igazat is adok Nektek, mert én sem értem magam. Lehet kicsit túlreagálom :/ Van azért egy pár rosszakaróm, akikből már úgymond 'megjöttem egy párszor'... Azóta valahogy azon az elven vagyok hogy jobb félni mint megijedni!

2013. máj. 6. 16:38
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a valaszokat, lehet, hogy ismetlest irok. A Facebook-ot kulonbozo modon lehet hasznalni. 1. Fut-fat bejelolsz, lesz 1000 ismerosod, es meggondolod, hogy mikor mit irsz ki, mert a tobbseget valoszinu nem erdekli. 2. Csak a szuk barati korodet jelolod, 20-30 ember, es veluk megosztasz szemelyes dolgokat.

Tehat ha az elsot valasztottad, en is veled ertek egyet, hogy nem kell kitenni ilyesmit mindenki ele.

2013. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!