Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnátok ha a párotok nem akarná facebookon nyilvánossá tenni a kapcsolatotokat? Többi lent.

Figyelt kérdés

A barátommal már 1 hónapja együtt vagyunk(friss a dolog), minden szuper tökéletes, és 2 nappal ezelőtt szóba hozta hogy ő ki szeretné rakni hogy kapcsolatban van. Mondom hát csak nyugodtan. Ezzel nincs is semmi gond, de ma célozgatott rá hogy miért nem jelöljük be egymást? Aztán próbáltam neki elmagyarázni hogy ennek semmi köze a kapcsolatunkhoz, de én nem szeretném kirakni. Nem azért mert nem vállalom fel, csak egyszerűen nem szeretem mikor kint van.Nekem kb 1500 ismerősőm van facebookon.ovodai csoporttársaimtól kezdve az általános iskolás ismerőseimen át a három középiskolában lévő ismerőseim, és az egyetemi ismerősők, az összes családtag, barátok, munkatársaim, főnököm, szüleim ismerősei, szóval MINDENKI. Nem igazán szeretném hogy mindenki ezzel nyaggasson, kutakodjon, esetleg keverje a sz.rt...Úgy érzem hogy ez csak kettőnkre tartozik! De a barátom ezt nem érti meg azt hiszi hogy azért nem akarom kirakni mert nem akarom felvállalni, vagy mert közben én más fiúkkal flörtölgetek... Ti hogy reagálnátok ???

Előre is köszönöm!

22 évesek vagyunk, nem tudom mennyire számít:)



#Facebook #kapcsolat #kapcsolati cimke
2013. máj. 6. 12:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám ha a párom nem akarna kirakni FB-re, mivel a facebook nem valami hivatalos dolog, az ottani "párocskák" kb 50%-a egy-két nap/hét után már nem párocska többé, vagy akkorra valaki mással vannak az egykori 'szerelmesek'. Amúgy is marhára nem érdekel ha valaki pletykál, ha neki nincs jobb dolga mint rólam fecsegni, akkor máris celebnek érzem magam, ezzel is csak az egómat növelik xD :DD
2013. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!