Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem 2 honap utan ma jelentkezett. Elotte o tunt el, nem jelentkezett, felem se nezett. Szerintetek valaszoljak neki?

Figyelt kérdés

6 honapig voltunk egyutt. Majd egyszercsak eltunt, nem jelentkezett .

O 38 eves ffi, en 32. Nem vesztunk ossze, egyszercsak felszivodott.

Most mit akarhat ?


2013. máj. 7. 19:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tipikusan olyan nő vagy, akiből lehet hülyét csinálni. Megérezzük. 28F
2013. máj. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos lehet.

En tobbet akkor nem irok.

2013. máj. 8. 09:35
 13/18 anonim ***** válasza:
Biztos nehéz, de álld meg!Ne írj neki, ha felhív és nagyon fel akarod venni akkor csak kimérten szólj bele, kérdezd meg mit akar és mond hogy te éled az életed, nem hiányzik még egy olyan dolog amin 2 hónapja átmentél. És tedd le a telefont. Ebből megérti hogy nem játszhat veled. Tuti valami kell neki ezért keresett meg. Ha komolyabb oka lett volna a távollétének akkor azt tudatja veled hamarabb.Voltam ugyanilyen helyzetben. Párom külföldön kamionozott, és többet nem jött haza...
2013. máj. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Koszi Kingus!

Azota nem jelentkezett, nem hivott.

Nem ertem miert jatszanak a pasik a nok erzeseivel !

Vegre tulleptem rajta, erre most ez ...

2013. máj. 10. 09:44
 15/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Nem minden pasi játszódik a nők érzésével. Én is pasi vagyok, másfél éve boldog párkapcsolatban. De én is azt tudom ajánlani, hogy koptasd le az exedet

2013. máj. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Koszi utolso, persze nem altalanosithato
2013. máj. 10. 10:00
 17/18 anonim ***** válasza:
Ő tipikusan olyan pasi aki megérzi ha egy nő gyenge, és tud hatrá rá. Téged ilyennek lát, és ezért próbálkozik. Nyílván egy másik kapcsolata nem jött össze neki,és most hogy ugyebár ne legyen egyedül csak kell valaki... Ha nem olyan lenne emilyen akkor nem így kellett volna megoldania.Odaállított volna egy csokor rózsával hozzád, és bocsánatot kér mert hibázott, akkor az teljesen más szitu, és akkor talán megérdemelne egy esélyt, de így, szóra se méltasd!
2013. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Igen, jol latod, sajnos nagyon szerettem, es gyenge voltam/ vagyok, es gondolom ezt akarja kihasznalni.

Annyira rossz, hogy jatekszernek tekint meg mindig.

40 evesen!

2013. máj. 10. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!