Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme az életnek párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme az életnek párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
Nem fogok hosszú sorokat írni arról, hogy csúnya vagyok és emiatt nem lehet barátnőm, mivel a személyiségem és megjelenésem kompenzálja e gyengeségem viszont mégsem találok magamnak egy lányt ami miatt eléggé el vagyok keseredve. Szerintetek van értelme így élni ? Elvégre én is szeretnék egy idő után családot és gyerekeket, ezért is tanulok, dolgozok meg stb, de mégsem tudok egy ész érvet felhozni az életem folytatásához, ha nincs kivel megosztani? 21F

2013. máj. 7. 22:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az élet értelme, hogy értelmet adjunk neki? Érdekes gondolatmenet, tetszik.
2013. máj. 7. 22:38
 12/14 anonim ***** válasza:
Önző viselkedés vagy sem, egyszer élünk és én szeretném teljes kényelemben és nyugalomban eltölteni, amibe egy vagy több gyerek nem fér bele (egy gyerek csak idegeskedés, nyűg és egyáltalán nem nyugis dolog). Persze lehet "gyerekes"nek titulálni, de én előrébb helyezem a saját életem mint a még meg nem született gyerekemét (ha lesz egyáltalán...)
2013. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Van ott vannak a barátok és ha esetleg van testvéred akkor ő miatta is. Ilyen állapotodban hívd fel egy poénos, vicces barátod aki fel tud vidítani :)
2013. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Csakis úgy van értelme.



Kapcsolatosdi a legnagyobb szerencsejáték a Földön. És ha 1x nyersz is az nem jelenti azt hogy örökre tiéd a nyeremény, mivel a nyereménynek saját tudata és döntési képessége van.

2013. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!