Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, a ti párotok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a ti párotok mennyire 'perverz'? :/Engem nem kéne zavarjon?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk még, 17,16 évesek vagyunk, de néha zavar, hogy olyan perverz. Pl mikor megbeszélünk valamit,és szóba jön, hogy mit vegyek fel, azonnal az első válasza a miniszoknya. Vagy kicsit kivágottabb a felsőm, mondja, hogy mennyire tetszik neki,kedvenc felsője.

Ilyenkor az játszódik le benne, hogy menjen kérjen meg egy ribit -úgyis van elég a sulimban is- hogy vegyen fel miniszoknyát (arra a helyre ahova mi is indulunk)és aztán bámulja, de én nem vagyok olyan...Az ilyen megjegyzéseinél mindig azt gondolom, hogy nem szeretném, hogy ha csak a kinézetem miatt lenne velem.

Titeket ez nem szokott zavarni? Nagyon túlreagálom,és csak viccnek szánja?:/


2013. máj. 7. 22:42
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Más örülne annak, ha ilyet kérne tőle a barátja, mert más lányok meg olyan problémákkal küzdenek, hogy abszolút nem kívánja őket a pasijuk! Ne vedd szidalomnak, de ez egy baromi durván gyerekes dolog... Nem találkoztál még perverz pasival szerintem... Ez inkább úriember mód. :D
2013. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Villogni akar Veled, mert jól nézel ki. Ő biztosan bombanőnek lát Téged. Hidd el neki. Valóban az lehetsz.


De ha te zárt felsőben és farmerben érzed jól magad, viseld azt!


Neki nem csak az számít, ha egy lány miniben van, hanem az is, ha megvan a magához való esze és még jól is néz ki, ráadásul az Ő barátnője.


Engem nagyon zavarna, ha dekoltált felsőt vagy minit kellene viselnem, pedig a párom szerint nagyon jól nézek ki.

2022. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!