Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van manapság olyan sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság olyan sok ember, akik nem mernek kommunikálni egymással a kapcsolat kialakítása érdekében?

Figyelt kérdés
Utalgatnak, rébuszokban beszélnek, ide jönnek kérdéseket feltenni tök egyértelmű helyzetekre. Elveszett a kommunikáció ma a fiatalok közt?
2013. máj. 7. 23:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Csak, mert azt látom, hogy veszélyes butaság kezd tömegesen kialakulni. Nem is tudom mi ez. Én huszonévesen furcsállom ezt, ami manapság megy. Mindenki gyanakvó, magába fordult, a piálásban élik ki magukat, meg össze vissza kúrnak. Jó, kúrjon mindenki, ez lenne az igazságos, de ne össze-vissza már. Némelyik lány több farkat fog kamaszkorában, mint ajtókilincset. Ugyanígy a srácok, csak puncival helyettesítem a farkat a mondatban. Nem tudom mi ez. Mintha a butítás lenne a média célja, és nincs idő mélyebben ismerkedni. Mindenki tv-t néz meg a neten nézi ezeket a celeb szarságokat és nem beszélgetnek az emberek, mint régebben, amikor kimentünk a grundra játszani. Gáz ez.
2013. máj. 7. 23:33
 12/14 anonim ***** válasza:
abszolút igazad van,de idegenekre írkálni túlzás.
2013. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nem tudnak beszélgetni emberek, miért?

ugyan már mit csinálnak net? ott meg jön ez a smiley, ezzel vannak elfoglalva, ez a baj, helyette használnák az agyukat, de fogalmazni sem tudnak

amúgy mindenkivel lehet beszélgetni, sőt ki is lehet billenteni abból a kis kuckójából, csak az idő és odafigyelés, persze sok türelem, na ezekből nincs az embereknek,

jönnek az egyszavas szövegek és a másik fél feladja, megértem ezt is, de valahol itt kell keresni szerintem, bár ez csak az én meglátásom N

2013. máj. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pontosan kérdező. Az internet jó dolog, mert hasznos, ugyanakkor hátránya is van. Pl ez. Szoktam hallgatni felnőtt(30-s) párokat, ohgy miről beszélgetnek. Egy rövid mondattal össze tudom foglalni: semmiről.
2013. máj. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!