Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldog szuletesnapot! - Te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog szuletesnapot! - Te hogy reagalnal?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap volt parom szuletesnapja, mar egy honapja vettem neki egy post officet, amiben ugyan tintapad nincs, de a belyegzotol kezdve minden losz*r igen, sot meg mobilis is. Ezenkivul vettem francia bort, ami miatt orakon at pocsoltem az obriensben, mert annyit ertek a borokhoz, mint a jelenlegi munkamhoz. Rendeltem neki USAbol running belt, mert ugye a duathlonhoz nem mindegy, miben fut az ember, mert atszallsz a biciklire, csuszkal, olyan mint a melltarto, nem mindegy a tipus. Vettem neki 32 gigas memoriakartyat a fenykepezogepebe, mert a 4 gigas kicsinek bizonyul, oszt a kartyara rapakoltam a listanyi filmet, amit kert hogy toltsek le. Szereztem neki tescos bambusz kitamasztot a novenyeihez, mert kaves spatlikat osszeragasztani tre. Meg vicces kepeslap, szepen megirva, meg kis cuki szerelmes katyacskak szepen megirva, meg osszeszedtem 10 dolgot amit szeretek benne, pl. hogy nem hagy ott biciklizes kozben es rohogni szoktam a fingos viccein. Ja a muppetes lufit majdnem elfelejtettem. Szoval ezeket szepen becsomagoltam kulon, mert ugy kibontani sokkal jobb, mintha egybe raknam az osszeset egy zacskoba. Na most, mivel en megadom a modjat, vettem lufikat, es feldiszitettem a konyhat, es a lufik jok lesznek a bohocmaszkhoz is kesobbre, amikor megyunk gyerekeket ijesztgetni az ovodaba. Kaja, hm, csinaltam eloetelnek francia sajttalat lazacfalatokkal, mert ugye az borhoz tokjo. Foetelnek meg csinaltam lazacos kagylos garnelas tesztat. Desszertnek meg sajttortat, mert ez volt parom kivansaga, mellesleg ez volt eletem elso sajttortaja. Persze szepen megteritettem. Aztan kimostam a redvat a hajambol, szepen kisminkeltem magam, felvettem a passzos fekete miniruhamat fekete necc combfixxel, mert az szexi. Es vartam.


Parom azt mondta a csutortok tokeletes neki, de mielott jon benez egy helyre, ahol a kovetkezo social clubos rendezvenyt akarjak tartani, es csekkolja. 8-kor mar kesz voltam mindennel, szoltam is neki, hogy jojjon. 9-kor irt, hogy 5 perc mulva indul, egyebkent a hely kozel van hozzam. En meg vartam. 10-kor megint irt, hogy elindult, de addigra meguntam a varakozast, elfujtam a gyertyat, elraktam a kajat. Aztan beesett vegre, de annyira reszeg volt, hogy nem birt elmondani 1 ertelmes tomondatot, ugyhogy jelbeszeddel kommunikalt. Aztan megfogott, es hatra akart donteni, mint a romantikus filmekben, en meg mondtam nem kene nem kene, de addig b*sztatott, amig elejtett persze es bevertem a konyokom a radiatorba, a fejem meg a szekreny sarkaba. Ugyhogy most a konyokomon van egy nagy pukli es faj. Aztan elment hanyni, de nem sikerult neki, en kozben megittam egy uveg bort, hogy ne erezzek semmit, mert amugy darabokra tortem, es ennyi, joejt.


Nem tudom, milyen lett a kaja vagy a sajttorta, mert meg mindig a hutoben van minden, es az ajandekok is ott acsingoznak kibontatlanul.


Parom szegyelli magat, es sajnalja.


Engem pedig semi mas nem erdekel, csak mennek biciklizni. Kicsit olyan ez, hogy beleadtam a lelkem egy reszet ebbe az egeszbe, es az most nincs bennem, mert a kajaban van meg az osszes sz*rban otthon. Hulyebb vagyok, mint Jambor Jack.



2013. máj. 10. 11:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%

Jajj, de aranyos vagy. :)

Picit szerintem túlzásba estél, és nagyon rossz lehet, hogy nem úgy történt, ahogy elképzelted.

De szerintem párod most rosszabbul érzi magát, mint Te. Főleg, ha tényleg "véletlen" volt. Biztos nem vette észre, hogy így kiütötte a pia, szándékosan nem hiszem, hogy ilyet tett volna.

Ha van lelkierőd, ajánld fel, hogy pótoljátok be hétvégén, vigyen el vacsizni, ünnepeljetek. Aztán majd egyszer hátha tudtok nevetni ezen egy jót.

2013. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Az elobb felhivott, kerdezte hogy vagyok, mondtam hogy folyton finganom kell.


Azt mondta sajnalja, szornyen erzi magat, nem ezt erdemlem, es nem tudja hogyan tehetne jova, es ha vissza lehetne porgetni az idot, akkor nem igy alakult volna.


Mondtam neki, hogy en nem szeretem ot kevesbe ettol, mint elotte, csak most kisse ossze vagyok torve, de pl. egye meg a tortat meg a kajat, bontsa ki az ajandekokat, oruljon, vagy ilyesmi, mert ennel ezerszer borzasztobb dolgok tortennek a vilagon, es nem akarok emiatt sokaig szomoru lenni. Viszont ehhez az kell, hogy kicsit osszeszedje magat, viditson fel.

2013. máj. 10. 12:14
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

ha csak 10 hónapja vagytok együtt, akkor túlzásba estél

ezt Neked kell feldolgozni, mivel nálunk a születésnapot én tartottam nyilván, ő nem köszöntött, de ő elvárta az hogy őt igen, így ezen én nem lepődnék meg

de ha jól látom kicsit már jobban vagy, felejtsd el, remélem sikerül N

2013. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó, nem volt szép, amit csinált, de úgy tűnik tényleg nagyon bántja. Én a helyedben menteném, ami menthető:

ne egyedül egye meg a tortát, nyissa ki az ajándékot, hanem együtt. Sok szeretettel készítetted, így viszont számára (és számodra) csak rossz emlék marad. Együtt még javíthattok a helyzeten

2013. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Azért hozzá kell tenni, eléggé alpári tudsz lenni. Őszintén szólva ettől egyből elmenne a kedvem tőled.


Taknyom nyálam összefolyik. Finganom kell, miközben egyértelműen nem így gondolta a kérdést.


Veled se lennék együtt...

2013. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
O engem szuper szuletesnappal lepett meg, tenyleg le a kalappal, es szerettem volna viszonozni. Az osszes effortot tekintve egalban lettunk volna. Mindig ugy probaljuk csinalni a dolgokat, hogy egalban legyunk, es akkor egyikunk sem erzi magat kevesebbnek/tobbnek.
2013. máj. 10. 12:28
 17/21 A kérdező kommentje:
12:25 Ez csak vicc, van aki nevet rajta es van, aki nem. Parom nevetett. Te nem nevetsz, van ez igy. En meg azon nevetek, hogy verkomolyan veszed ezeket a kifejezeseket, pedig csak hulyeskedek. Ha verkomolyan vennem a dolgokat, akkor verig lennek sertve, es melysegesen megbantva. Csak minek.
2013. máj. 10. 12:33
 18/21 anonim ***** válasza:

Azt a kérdést tedd fel magadnak, hogy NEKI akarsz örömet okozni, vagy saját magadnak?

Ha szemrehányást teszel, mert nem úgy sikerült az ajándékozás, ahogy TE eltervezted, akkor azzal nem okozol örömet.


(Egyébként nekem is tegnap volt a születésnapom. :) )

2013. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem piszkaltam semmivel, sot mar azon gondolkodtam, hogy lehet nem kene szupernormalisnak lennem, mert az a nem normalis, szoval nem bantottam, nem tettem megjegyzest, igazabol egy arva rossz szot nem szoltam, kedves voltam, segitettem meg tettem el neki kajat reggel. Csak ugye szomoru voltam, ez latszott rajtam. Nem magamnak akartam oromet okozni, azt gyorsabban lerendeztem volna :) Viccen kivul neki akartam oromet okozni, mert szeretem.
2013. máj. 10. 13:42
 20/21 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos vagy!

Szerintem nincs gond az alpári kifejezésekkel sem(taknya-nyála egybefolyik), az meg különösen jó, ha nem szégyellitek a pukit sem egymás előtt. :)


10 hónap után én is korainak tartom ezt a sok ajándékot, de attól még nagyon aranyos vagy, és ha olyan a kapcsolat, miért ne? Ti tudjátok :)

Azért vagy amúgy szomorú, mert nagyon beleélted magad, hogy mennyire örülni fog, és milyen estét töltötök kettesben. Szerintem megbocsátható dolog, persze a pia miatt neheztelnék rá. :D Ne igyon ennyit, kész!


Ha bánja, akkor a legjobb, ha megtartjátok ma este azt a szülinapot, úgy, ahogy tegnap tervezted :)


17/L

2013. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!