Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hogy reagálnál erre? Párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy reagálnál erre? Párom 2 nő "barátjával" megy bulizni!

Figyelt kérdés

Párom közölte, hogy szombaton bulizni megy 2 nő ismerősével. Mondtam, hogy lehet én is szeretnék menni, attól függ mennyire leszek fáradt..az volt a válasz, hogy nem tudok, mert elfogytak a jegyek elővételben és a helyszínen már nem lehet venni.(utánajártam igaz a sztory) A problémám ezzel az, hogy az a két p*csa még csak meg sem kérdezte páromat, hogy esetleg el akarna-e vinni magával, hanem önkényesen vettek 3 jegyet. (Gondolták jó kis meglepetés lesz páromnak) A 2 nőből az egyik oda van páromért, nem egyszer a szemem láttára flörtölgetett vele, páromat teljesen hidegen hagyja. A másik csaj pedig kimondottan támogatná, ha lenne köztük valami...ebből kifolyólag nyilvánvaló, hogy engem ki nem állhatnak. És én sem szeretem őket. 1 éve együtt vagyunk, párom úgy 2-3 éve ismeri őket, közös baráton keresztül. Párom szerint semmi okom nincs féltékenykedni és szerinte eltúlzom a kiakadásomat. De mégiscsak olyan csajjal megy bulizni, aki oda van érte!!! És páromra is haragszok mert mondhatta volna azt, hogy nélkülem nem megy. De ő ehelyett nem érti a "hisztimet" azt mondja ez csak egy buli. Máskor is elszoktunk menni külön szórakozni. (Ezzel nincs is baj, menjen szórakozni a haverjaival de ne 2 nővel!!!)

Nagyon összevesztünk, azóta nem is beszélünk!

Szerintetek elvárhatom tőle, hogy ne menjen el? Vagy nekem kellene "engednem". Szívem szerint azt kérném tőle, hogy szüntessen meg velük minden kapcsolatot, de levakarhatatlanok. Párom pedig úgy tekint rájuk, mint két barát...mellékes, hogy ez engem rosszul érint.

Mit gondoltok?


2012. jún. 14. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

ne körülötte forogjon már a világ..

szerintem nem kellett volna nélküled elígérkeznie 2 nővel, én is megmondtam volna a véleményemet szerintem.

2012. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én ebből nem csinálnék ügyet. Ha őt nem érdekli a csaj, akkor mit tud csinálni? Pisztolyt szorít a fejéhez.


Vihar a biliben, szerintem engedj te. Főleg, ha jártok külön bulizni. Nem a nemén múlik, hogy kit tekint barátnak.

2012. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Én/23

Párom/27

2012. jún. 14. 21:13
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Ha túl rövid a póráz, mindenki megvadul. Ha bízol a párodban, hiába nyomul rá más. Legfeljebb a csajnak lesz egy rossz estéje, hogy ez sem jött össze! Azt a helyedben nem mondanám neki, hogy ne menjen. Nekem legalábbis egyszer mondta, pontosabban megtiltotta a barátom, hogy elmenjek,(egyébként két barátnőmmel moziba, mikor ő más programot szervezett, amiről nem tudtam. Azóta csak a volt barátom.

Szóval szerintem ha igazi és szoros a kapcsolatotok, csak a bepofátlankodni akaró harmadik esik pofára :D

2012. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek elvárhatom tőle, hogy ne menjen el?"

Nem.

2012. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Saját sztorim hátha segít: férjemmel még csak jártunk, amikor egyszer nagy gondterhelten elmondta, hogy hát ő még csajozna...

Első döbbenet után mondtam, hogy bár nem ugrálok örömömben, de ez olyan dolog, hogy ha erős benne a motiváció, akkor fejre állhatok, akkor is akarni fogja. Úgyhogy menjen, egyetlen feltételem, hogy gumi nélkül semmit se!

Itt ő döbbent meg, hebegett-habogott.

Két nappal később leültetett, mondta, hogy csesszem meg, de mióta megengedtem, elszállt az ihlet.

Ennek már négy éve, elviekben máig él a lehetőség, mégse él vele.


A rövid póráz általában ellenkezőleg sül el.

2012. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

Ha a f@szidat el lehet csábítani tőled, akkor ez nem ezen a bulin múlik. Hanem bármikor megtörténhet.

S különben is ha nem bízol benne, akkor ne legyél mellette.

2012. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

De annyira idegesít. Tudom, hogy direkt csinálják. Azt élvezik, ha én nem vagyok ott. Páromban bízok, de ebben a 2 p*csában nem.

És páromnak is azt mondtam, ha nekem lenne egy ilyen barátom, akire ő joggal lenne féltékeny én megszüntetném velem a kapcsolatot a békesség kedvéért. De ő nem foglalkozik vele, azt hangoztatja ők csak barátok. És ha érdekelte volna már rég lett volna köztük valami. Szerinte jó fejek, jól érzi magát velük a társaságukban és ennyi....Egyáltalán nem vetélytársak számomra és nem érti meg, hogy ezt miért nem fogom fel!

Nem szoktunk veszekedni, nagyon jól megvagyunk. De ha összeveszünk, az mindig az említett 2 nő miatt van!


Nem fogom megtiltani neki, hogy menjen. Menjen,ha akar, érezze jól magát.. de mégis rosszul esik.

2012. jún. 14. 21:21
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogadd meg a 4-es és a 6-os tanácsait. Jókat írtak, én sem tudnék különbet!
2012. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

Ha nincs meg az alapvető bizalom,a kapcsolat halott.

Ha a pasid hajlik a bizalom eljátszására,akkor a kapcsolat értelmetlen.Ha nem tisztel,Téged nem vesz figyelembe,akkor úgyszintén.

Nálam ez a szituáció eleve kiverné a biztosítékot,és elgondolkodnék azon,vajon én jól érzem-e magam ebben a kapcsolatban,tudok-e bízni és engedni,vagy inkább keresek egy hozzám jobban illő embert,akinek nincs szüksége pórázra,mert szeret,igazán.A régi meg hadd menjen,ahova kar,és akivel akar.Én az utóbbit választanám,de ez én vagyok.

2012. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!