Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves fiú vagyok, nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves fiú vagyok, nemrég összejöttem egy lánnyal (19) akivel nagyon jól érzem magam. Azonban kiderült, hogy az előző barátjával aki 8 évvel idősebb nála, anális szexben volt része. Emiatt teljesen kiábrándultam belőle, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Állandóan ez a kép lebeg a szemem előtt. Nem tudok már úgy tekinteni rá mint azelőtt. Azt mondja szeret, én pedig nem akarom elveszíteni de nem vagyok képes eggyüttélni ezzel a gondolattal.
2013. máj. 11. 13:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

Én 21 évesen próbáltam ki. Nem lettem fan, de egy hosszú és tartós kapcsolatban jött az ötlet (még mindig együtt vagyunk), megbíztam a srácban és megtettem, ennyi. Ha egyszer új férfi jönne az életembe és lenézne emiatt, azt csak sajnálni tudom és ha tudomásomra jutna lehet én dobnám előbb őt, mint ő engem. :)

Egyrészt, szerintem a múltamhoz ilyen téren a jelenlegi páromnak semmi köze. Ha nem bírja elviselni a választ, akkor ne kérdezzen ilyen témába bele, vagy állítson le, ha én kezdenék bele! Másrészt, ami volt az elmúlt, nem értem miért kell valakit ennyi alapján elítélni!? 23/L

2013. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Te ezek szerint nyilván valami modern világtól elzárt prűd nevelést kaptál. Nem mondom hogy mindenkinek szeretnie kell az anális szexet, de ez igenis egy létező dolog, és ha jól csinálják egyáltalán nem kellemetlen, sőt. És az is tény hogy nagyon sok szempontból elég szomorú irányba halad a világ. DE!

Ha te emiatt képes vagy kevesebbre becsülni egy lányt, egy embert! akkor nálad van a probléma és nem pedig nála!

Keress valami lányt inkább a hitgyüliben aki házasság előtt nem szexel, ott legalább nem okoznak neked ilyen téren meglepetéseket.

2013. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%
Hát haver barátnőm ma mondta el nekem hogy ő is kipróbálta régen, mert velem is kiakarja... Hát én sem tekintek rá úgy mint az előtt. Kell egy kis idő még feldolgozom.
2013. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nézd, ha téged ez undorít, akkor kár lenne erőltetned a dolgot! Úgysem lenne belőle semmi jó....
2013. máj. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
14/14 folytatása. Az orális szex ellen nem volt kifogásod?? :))
2013. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
89%
Ostoba vagy és éretlen....
2013. szept. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!