Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnátok bocsátani a párotoknak, ha azt hazudná hogy szed tablettát közbe meg nem, mert gyereket akar már?

Figyelt kérdés
Párom nem akar gyereket, de én igen. Ezért azt terveltem ki hogy azt mondom szedem a tabit, de közbe meg nem szedek semmit. Mit fog szólni szerintetek? Örülne azért a gyereknek?
2013. máj. 11. 13:37
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
85%

Gyerektartás minimum? Milyen jó is, hogy semmi más dolgod nincs, csak felcsináltatni magad...

Komolyan már azon gondolkozok, hogy csak olyan nővel fogok kapcsolatot kialakítani, akinek nem lehet gyereke...

2013. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
55%
*Szívből remélem
2013. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
87%
Te jó ég! És ha elhagy??! Én még a gyerektartást sem fizetném ilyen rahedli nőnek.. Szégyelld magad!
2013. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu,akkor a gyereket sajnálnám a legjobban.
2013. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
neked még eléggé kéne érned egy családi-anyai-asszonyi szerepre!!!!!!!!
2013. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 Egyirányú alagút ***** válasza:
100%

Ez azért komoly. Be lehet bizonyítani, hogy nem szedted a tablettát, aztán annyi a gyerektartásnak. A másik meg, ha görény akar lenni (és ezek után miért ne lenne az), azt is bebizonyíthatja, hogy jellemtelen, önző alak vagy, és elveszi magának a gyereket. Aztán fizetheted te a gyerektartást úgy, hogy még láthatást se biztos, hogy megszavazzák.


Ezekután megkérdezem, akarsz még trükközni?

2013. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas vagy! :S

Én ismerek egy ilyen ribit,fel csináltatta magát pont úgy ahogy te akarod,aztán elvetette magát és most ő boldog a férje meg szenved.

2013. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Aljas szemét önző dolog lenne. Elhajtanám a pics@ba haza az anyjához a lányt.

Ennél nagyon fontos h mind a ketten akarjátok. És ez baromi nagy átb@szás.

Rosszabb mint egy megcsalás!

2013. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Én vagyok az önző :O

Ő az önző!!!!!! Anyagi biztonság is meglenne, de ő csak magára gondol, nem akar gyereket, mert még nyugalmat akar meg bulizni akar stb

2013. máj. 11. 14:01
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen te vagy az önző! Gyereket akarsz magadnak mindenképp!

Nem számít h neki ezzel tönkreteheted az életét, és örökre meggyűlől majd ezért, és nem számít h a belét ki kell majd dolgoznia.


Ha ő nem akar gyereket, de te igen, akkor HAGYD EL! és keress mást!

2013. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!