Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnátok bocsátani a párotoknak, ha azt hazudná hogy szed tablettát közbe meg nem, mert gyereket akar már?

Figyelt kérdés
Párom nem akar gyereket, de én igen. Ezért azt terveltem ki hogy azt mondom szedem a tabit, de közbe meg nem szedek semmit. Mit fog szólni szerintetek? Örülne azért a gyereknek?
2013. máj. 11. 13:37
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

"Nyugalmat akar, meg bulizni akar" - akkor erre mire fel akarsz családot alapítani? A gyereknek KÉT szülő kell! Nem a pároddal tolsz ki, hanem a születendő gyerekeddel!

Ha ennyire akarsz gyereket, akkor keress egy olyan pasit, aki szintén akar, és meg van oldva minden!

2013. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

kidob téged és nevelheted a gyereket egyedül, és apa nélkül fog felnőni


fuk women logic

2013. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Szóval:

Vagy kamu a kérdés, és csak piszkálja itt a népet a kérdező

Vagy tényleg egy ilyen szemét dög

Vagy pszichiátriai eset.

2013. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek joga van eldönteni hogy akar-e gyereket. Neked van jogod gyereket vállalni, DE nem úgy, hogy hazudsz a párodnak. Beszéljetek erről, ha sehogy se akar, te meg mindenképp, akkor szakítsatok, és keress olyat aki vállalna veled gyereket. Bár ezek után a jóisten irgalmazzon szegénynek xDD

Ez undorító, aljas húzás.

2013. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Hiába szépíted, egy aljas, önző nő vagy! A női nem szégyene az ilyen tényleg.
2013. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint 20 ember egyöntetű véleménye, hogy igenis Te vagy a rossz/önző/szemét/hazug, stb...

De persze, bizto mi vagyunk a hülyék és te egyedül normális.

2013. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerek két ember választása, mivel Mindkettőjüké lesz a gyerek. Ha az én párom csinálná ezt, lehet, hogy én is azt mondanám, hogy majd én felnevelem a gyereket, mert én képes vagyok őszintén és tisztességesen nevelni! És mert IGEN, én vállalom az én gyerekemet és felelősséget érzek iránta. De te mire akarsz gyereket vállalni, amikor még a párod sem bízhat meg benned, mert ilyen felelőtlen vagy? Hazudnál neki, elvárnád, hogy örüljön és kockáztatnád a gyereked boldogságát!


A párodnak is joga van akkor és úgy gyereket vállalni, ahogy ő akarja. Megjegyzem: Te nyilván elvárnád, hogy a terhesség és a gyereknevelés alatt ő hozza a pénzt haza. Ez nagyon nagy felelősség számára és teljességgel megértem, hogy ha úgy érzi, hogy most még nem áll erre készen, nem ott tart az élete.


Az én kapcsolatomban is van ilyen probléma, csak az én párom nem akar a hátam mögött gyereket csinálni nekem. Ha úgy látjuk majd, szakítunk, ha nem tudjuk közös nevezőre hozni a terveinket. De nem döntünk a másik helyett!


Én pontosan tudom, hogy milyen az, amikor az életed után futsz, próbálnád a munka, a tanulás, a családi kötelezettségek, a minden mellett magadnak is megadni azt, amit érdemelsz! Pláne el tudom képzelni, hogy milyen ez egy ilyen áskálódó nőszemély mellett, aki követelőzik csak és nem veszi észre a másikat!


Mindenki megérdemli, hogy az ő boldogsága legyen kicsit előtérben. Ha te nem vagy képes kivárni a sorodat a párod életében a gyerekvállalással, akkor hagyd el! Jobb lenne mindkettőtöknek!

2013. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

GYEREKELLENES???

Nem gyerekellenes, hanem felelősségteljes, a másikat tisztelő emberek társadalmában élünk mi, akik kommenteltünk!

2013. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem csináld !! Ilyen gyerekellenes pasival csak így lehet bánni, ha szép szóból nem ért. Én ugyanezt megcsináltam a párommal, utána hosszú ideig hisztizett, de aztán lenyugodott és elfogadta a gyereket én meg boldog vagyok :)
2013. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 Egyirányú alagút ***** válasza:
100%

Mi az, hogy befenyíteni? Bíróságra megy, sőt, még távoltartásit is kér tőled :D Meg a szüleidre. Ha meg esetleg olyan csóka, maga veri szét a családot :)


Ez a felfogás übergáz. Remélem én is, hogy kamu a kérdés, különben fogamzásgátló helyett inkább mást kellene szedned, bocs.

2013. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!