Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnátok bocsátani a párotoknak, ha azt hazudná hogy szed tablettát közbe meg nem, mert gyereket akar már?

Figyelt kérdés
Párom nem akar gyereket, de én igen. Ezért azt terveltem ki hogy azt mondom szedem a tabit, de közbe meg nem szedek semmit. Mit fog szólni szerintetek? Örülne azért a gyereknek?
2013. máj. 11. 13:37
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy nem nevelném egyedül, mert ha apukám megtudná, hogy gyerekem van tőle, akkor kötelessége lenne együtt nevelnünk, mert apám nagyon befenyíteni."


Hidd el, az igazságszolgáltatás kissé hatásosabban tenne pontot a dolog végére, mint az apád. És nem ti nevetnétek a végén, ezt elárulom.


(Amúgy kezdem érteni, hogy miért vagy ilyen, ha apád ebben a szituban ezt tenné, akkor elég facsarodott nevelést kaphattál...)

2013. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Áááááááááááá ezt nem hiszem eeel! Ilyen hülye nő nincs! Ugye kamu a kérdés, mond hogy kamu lécci!!
2013. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon el lett itt ítélve a kérdező, csak azért mert kisbabát szeretne. Aljas húzás lenne tényleg, de szerintem nem kellene leundorítózni és társai...Lehet normálisan is véleményt alkotni. A terv amit kieszeltél, nem jó, hisz előbb utóbb úgyis kiderülne és a párod elveszítené benned a bizalmát. Kérdés hány évesek vagytok, mert ha még fiatalok, megértem, hogy a párod még nem készült fel rá, ha idősebb akkor viszont elgondolkoznék a helyedben, hogy érdemes e vele maradni mert esetleg később sem akarna. Én tuti leülnék vele megbeszélni, hogy jó, bulizza most ki magát, te vársz még mondjuk 2 vagy 3 évig, kibírod baba nélkül, de ha ez idő lejárta után sem szeretne gyereket, akkor bajban lesz a kapcsolatotok, és ideje lenne más megoldás felé nézni. Szerintem ez így sokkal fairebb, hisz adsz neki is időt és kompromisszumot is tudtok kötni. Mondok a tervedre egy példát. Az egyik ismerősöm is eljátszotta ugyanezt a párjával. Már alapban volt 2 gyerekük, de a lány akart egy harmadikat is, a párja viszont nem. ezért a nő titokban nem szedte a bogyót és terhes lett. Ahogy a férfi megtudta, és a lány mondta, h márpedig megtartja a babát, a srác otthagyta. Így az ismerősöm ott van most egyedül 3 0-7 év közötti gyerekkel munka nélkül. Tény, hogy egyrészt boldog, mivel ott van neki a 3 gyereke akikre mindig is vágyott, de a párod nélkül szerintem ez nem lehet kellemes. A férfi - ebben nem vagyok biztos - de a születésekor nagyon tudomást se akart venni az újszülöttről. Hogy most ez változott-e nem tudom. Szerintem ezt te se kívánod magadnak.
2013. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

"Szomorú, hogy ilyen gyerekellenes társadalomban élünk. :( "


Pont a gyerek érdekeit nézzük!

Amúgy képzeld el a következő sztorit: elrabol egy őrült tudós, és akaratod és szándékod ellenére teherbe ejt, kényszerít rá, hogy kihordd a gyereket, majd a végén közli, hogy itt a baba, választhatsz, vagy nem látod többet, vagy élsz tovább az ő felügyelete alatt.

Igen, ebben a szituációban te vagy az őrült tudós, és erre kényszeríted a párodat, akit "elvileg" szeretsz!

2013. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy haverommal beszélgettem, mondtam neki:

Te, ez a világ nekem magas.

Ő: Nekem inkább a legalja.


Sose felejtem el.

2013. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is elég gusztustalan húzás lenne. DE! Ha szednéd is a fog.gátlót, ugyanúgy lenne egy icipici esély rá, hogy besikerül a baba. Ha a párod ezzel tisztában van, nyilván nem vádolna azzal, hogy márpedig te átverted és nem szedted a gyógyszert. Az megint más kérdés, hogy le tudnál-e élni egy egész életet úgy, hogy tudod, az egész kapcsolatotok egy orbitális hazugságra épül, és úgy, hogy azon kell elgondolkodnod, vajon szeret-e a párod vagy csak a gyerek miatt van veled... Ne csak a párod miatt, magad miatt se csinálj ilyet! Három ember életét teheted tönkre.
2013. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
65%

Kamuuu. :)

Egyből a gyerektartáson gondolkodik a kedves kérdező, meg persze, apukája majd befenyíti.. :)

Szombat van, menj inkább bulizni! ;)

2013. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Igen az lenne.Én tuti ha ezt megtudnám elzavarnálak és soha többet nem látnál,telefonszámot is cserélnék,meg akár zárat.

És ha még zsarolnál is nekem is vannak ,,kicsi barátaim" akik egy ütéssel apudat a mennyországba is küldhetik,meg téged.

Szóval tőlem nem,hogy egy fillért nem látnál de még a pulyát is megtagadnám,hogy nem az enyém,nekem ő nem kell,ott lennél gyerekkel egyedül meló nélkül.

Kell ez neked?

2013. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!