Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok túllendülni?

Figyelt kérdés

Volt egy párkapcsolatom ami 1 évig tartott, életem eddigi legnagyobb szerelme ez. Ő is és én is nagyon imádtuk és szerettük egymást, de állandóan veszekedtünk. Egyszerűen hiába voltunk szerelmesek, hiába tudtunk beszélgetni, hülyéskedni, hiába volt jó a szex, valahogy mégis összeférhetetlenek voltunk, és valami hülye apróságon mindig összevesztünk.

Nagy volt rajtam a stressz az érettségi miatt, talán ez is rátett egy lapáttal :S de tényleg mindig valami hülyeségből robbant ki egy óriási botrány, + sokszor turkált az üzeneteimben... én meg sokszor elég csúnyán beszéltem vele :/ Mindketten sokat bántottuk egymást, pedig amúgy nagyon stabil és erős volt a kapcsolatunk.


Körülbelül 2 hónapja szakítottunk. Ezalatt én összejöttem egy sráccal, akivel szexuálisan nagyon vonzódunk egymáshoz, és amúgy tényleg nagyon tetszik is (nem volt még szex), de igazából túl sok közös témánk nincs, meg csak a suliban és a szórakozóhelyen találkozunk, tehát így külön nem is találkoztunk még. Tudom, hogy ő szerelmes belém, én is érzek valami erős vonzalmat, de ennyi.

Az a problémám, hogy rájöttem, még mindig a volt barátom szeretem, eddig minden nap gondoltam rá, sokszor nagyon rossz, szomorú vagyok, és letört, mert iszonyúan hiányzik. Ő még néha ír üzeneteket, biztat az érettségivel, és úgy hallottam, nagyon rosszul van lelkileg, és szeretné folytatni.

Nem tudom, folytathatjuk-e? Érdemes lenne szakítanom a mostani barátommal, és újra megpróbálni a volt párommal? borzasztóan szeretem még mai napig is, senkit sem tudok úgy szeretni/kívánni. De azt nem tudom, mi lesz, ha újra folyton veszekedünk. Régen mindig elhatároztuk, h nem fogunk, megbeszéljük a problémáinkat, de egyszerűen nem ment :S :( Meg az is ott van hogy ha újrakezdenénk, akkor az már a 4. próbálkozásunk lenne.

Szerintetek mit tegyek?

19L


2013. máj. 11. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
nalunk ugyanez a helyzet ( bar mi kicsivel fiatalabbak vagyunk) mi is sokaig eggyut voltunk es veszekedesek miatt szakitottunk es lett mas de ugyanugy mint neked a regi baratom hianyzik..es mint irtad mar tobbszir szakitottatok ertelme nem lenne..mi is tobbszor osszejottunk es azutan sem mukodott hidd el minden maradna a regi es az neked sem lenne jo..maradj a mostani baratoddal bar ha nem szereted szerintem inkabb szakits vele..es legyel egy ideig egyedul es probald elfelejteni a volt baratodat..es aztan csak talalsz mast akivel sokkal jobb lesz.
2013. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!