Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időt adjak még neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt adjak még neki? Mit csináljak? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Sikerült talán a legrosszabbkor összejönnünk a barátommal. Mind a ketten rendkívül feszültek, stresszesek, fáradtak vagyunk mostanában és ez úgy érzem kezd közénk állni. Friss még a kapcsolat, ezért még inkább bizonytalan vagyok, mert nem tudom, mennyire gondolja komolyan.

Lassan 10 napja alig beszélünk, 1x találkoztunk, akkor is rideg volt.


Nem keres, nem érdeklődik, pedig előtte minden nap beszéltünk (még azelőtt is, hogy összejöttünk), érdeklődő, figyelmes volt. Azt nem tudom, mit vált ki belőle a stressz, az idegeskedés, ezért nem tudom, hogy mit tegyek. Lehet, hogy tényleg csak emiatt ilyen, nekem viszont jó lenne ezt tudni, mert én még emiatt is idegeskedek.

De most is hiába próbáltam vele kicsit beszélgetni, elég közömbös volt.


Az kizárt, hogy csak a szexre kellettem volna neki. Tudja, hogy nem ilyen lány vagyok, és ő sem ilyen. Ráadásul nem is volt köztünk semmi intim dolog csókon kívül.


Én már nagyon feszült vagyok, folyton ezen rágódom és sírok miatta.


Annyira jól alakult minden, nagyon jól el voltunk egymással, nem tudom, mi történt.

Próbáltam vele megbeszélni egy találkát holnapra, de sajnos nem ér rá (valóban, mondta is már egyszer, hogy családi napjuk lesz és elutaznak, csak kiment a fejemből).

Viszont fel sem ajánlott egy másik napot, bár tudom, hogy a munkája miatt nehéz előre terveznie, sokszor 12 órákat is dolgozik 8 helyett, ami nem csak plusz idő, de utána már kedve sincs sok mindenhez.


Nekem ez az első kapcsolatom, és egyre jobban szeretném, ragaszkodnék hozzá, viszont az elmúlt 10 napban részéről semmi ilyet nem tapasztaltam.


Szerintetek mit tegyek? Mennyi időt adjak még neki?

Már arra is gondoltam, hogy megkérdezem, hogy most mi van velünk/köztünk? Mert jó lenne tisztázni, hogy komolyan gondolta-e vagy csak kaland voltam, vagy mi van. Szerintetek ez gáz lenne, ha így rákérdeznék? Vagy inkább azt írjam meg neki, hogy rosszul esik, hogy ennyire elhanyagol?


2013. máj. 11. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

mióta vagytok együtt??hány évesek vagytok?

amúgy meg szerintem személyesen beszélj vele erről a dologról semmikép se telefonon vagy neten

20L

2013. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Boldogság Bár ***** válasza:
Kérd meg, hogy találkozzatok és ha akkor is "kifogásokat" keres akkor személyesen vagy ha úgy nem, hívd fel és kérdezd meg Ő hogyan érez és veled tervez-e? Most halogathatod ezt a dolgot akár meddig, de ha szeret akkor veled lesz, ha nem akkor.... Ne támad le csak kérdezz, mert akkor azt érezheti, hogy Te akarsz megszabadulni...
2013. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Megpróbálom összeszedni magam. Talán, ha mondom neki, hogy miért szeretnék vele találkozni, jobban hajlik majd rá. Remélem meg tudjuk beszélni a dolgokat, mert ez így nagyon rossz nekem.

2013. máj. 11. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp a kommunikáció az ami megoldhatja a problémákat. Mond el neki hogy érzel, de csak óvatosan. Mond meg hogy szereted, és szeretnéd ha jól alakulnának a dolgaitok, de úgy érzed hogy ő nem így látja.

Tényleg nem szabad letámadni mert ha valóban ennyi stressz van rajta (bár az nem derül ki hogy miért) akkor nyilván te sem szeretnél még egy problémát a nyakába akasztani. Kérdés hogy a jelenlegi teher forrása mikor fog megszűnni, és ha megszűnik akkor szeretné e komolyabbra fordítani a dolgaitokat. Ha nem akkor mind a kettőtöknek jobb lenne még most továbblépni.

2013. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Írtam Neked egy privát üzenetet, csak nem akartam itt túl sok konkrét dolgot közölni, mert könnyen felismerhetővé válna.

2013. máj. 11. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!