Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg léteznek ilyen szépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek ilyen szépnek tartott lányok?

Figyelt kérdés

Állítólag léteznek valami homályos helyen olyan szép lányok, akiknek nem számít a fiúk külseje, csak a jelleme az a lényeg.

Csak azért kérdem, mert én eddig csak olyan lányokban találtam olyat, akinek tényleg úgy tűnt nem az számít, hogy néz ki a fiú, hanem, hogy kedves a lánnyal és jófej, akik nem tartoznak a szépek közé, legjobb esetben is átlagosak. Kíváncsi vagyok, van-e olyan, aki már találkozott kifejezetten szép lánnyal, aki tényleg úgy tűnt letojta azt, hogy a fiú nem is helyes, nem is nagy szám külsőre. :)



2013. máj. 12. 00:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De unom már az ilyen kérdéseket..
2013. máj. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én ismerek néhány ilyen lányt. Azt mondták, hogy nekik teljesen mindegy, hogyan nézek ki, semmiképp nem fognak összejönni velem.
2013. máj. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem. Mégis hogyan vársz el ilyesmit, mikor te is a külsőt nézed?
2013. máj. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

persze, ha van egy porschéd, akkor nem nézik, hogy csúnya vagy

nekem legalábbis akkor már annyira nem számítana:)

2013. máj. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ez így tényleg nem tűnik túl gyakorinak, de olyanról már hallottam, hogy az adott kifejezetten szép lány szépnek talált egy srácot, aki saját maga (vagy úgy általában az emberek) szerint nem tartozott a szépek közé, legjobb esetben is átlagos volt
2013. máj. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nincs olyan emberi lény akit nem érdekel a külső.


21/N

2013. máj. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor ez egy városi legenda. :D
2013. máj. 12. 01:14
 8/13 anonim ***** válasza:

én ma egy olyan lánnyal találkoztam aki nagyon csinos és gyönyörü kék szemei vannak és wóaaaa *.*


neki se az a fontos hogy milyen a cipő hanem az hogy ki hordja. :)

2013. máj. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Külső megfog belső megtart ...

Ha nem tetszik a külseje akkor hogy jönnek össze? Lehetsz te a legrendesebb pasi a földön csak ,hogy ezt az első látásra senki sem mondja meg. Első látáskor igen is a külső dönt. Majd jön a belső.

2013. máj. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazából ha egy fiú magabiztos és elfogadja magát akkor már én sem a kinézetét nézem, inkább azt, hogy mennyire lehet vele beszélgetni, tiszteli-e a lányokat..stb. És nem önmagamat akarom fényezni, de mondták már hogy nem vagyok egy csúnya lány, szóval normális kinézetű lányoknál is találhatsz olyat, aki nem csak a külsőre megy.:) 14/L
2013. máj. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!