Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb pasik miért állnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb pasik miért állnak le csúnya nőkkel?

Figyelt kérdés

Még a világ legjobb pasijai (pl 1-2 dél-amerikai színész) is olyan nőkkel mutatkozik, hogy egyszerűen nem értem, hogy aki megkaphatná a legszebb, legjobb nőket, miért kezd pl. egy kancsal, hájas, ápolatlan nővel. (Érdekes módon a hollywoodi pasiknak van ízlése. :))

De a könyzetemben is megfigyeltem, hogy a legjobb pasi ismerőseim tizenévesen, esetleg huszas éveik elején még válogattak-válogattak, szebbnél szebb és rendesebbnél rendesebb csajokat dobtak el, aztán meg megállapodtak egy csúfsággal, aki ápolatlan, nőietlen...

Tudom, hogy nem a külső a minden, de azt is tudom, hogy a pasik mennyire szeretik a szép nőket és hogy hogy meg tudnak bámulni 1-1 szép nőt az utcán. Akkor mégis miért nem szerzik meg azokat a szép nőket? (Hozzátenném, nem hiszek a szép=üresfejű + rideg, illetve a csúnya=okos + kedves párosításokban).


2013. máj. 12. 12:35
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
84%
Gondold vegig: az ismeroseidnek voltak szep baratnoi, de felesegnek, tartos parkapcsolatnak nem feltetlenul olyat valasztottak. Ez azt jelenti, hogy a csunya, hajas, apolatlan (ez is szubjektiv) lany tobbet tudott adni nekik. Lepj ki a tukrod mogul, es nezz a kulso moge. Mert a mell egyszer megereszkedik, a derek megvastagszik, a kockahas eltunik, de a humorerzek, a kedvessseg es a vidamsag halalunkig maradhat.
2013. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
84%
De mindig a külső számít mi :D
2013. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
76%
A nők miért NEM állnak le csúnyább férfiakkal?!
2013. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Nekem pl olyan barátom van már évek óta, aki jól is néz ki és értelmes is. Ő sosem állt vagy állna le csúnya nővel, inkább szinten belül választ.

Azok pedig, akik azt gondolják, hogy én a csúnya-üresfejű kombináció vagyok, nagyot tévednek. Pont, hogy az ihlette meg a kérdést, hogy az utóbbi hónapokban már a 2. exem kezd ronda nővel (nem is átlagossal...), miközben engem évekkel ezelőtt kritizáltak olyan külső dolgokért, amelyeket a jelenlegi barátnőiktől még feleannyira sem kapnak meg. Ráadásul mindegyikük előttem vagy utánam jobbnál jobb csajokat dobott el, végül mégis egy csúnyább, néha butább csajjal állnak le (szerintem aki az anyját úgy írja, hogy "annya" meg a szájat úgy, hogy "szály", nem hiszem, hogy sokkal értelmesebb lenne, ráadásul egy részük még iszákos is).

2013. máj. 12. 12:53
 15/39 anonim ***** válasza:
Lehet valaki kellően szocializált úgy is, hogy a helyesírása ocsmány. Mellesleg épp most írtad le a választ magadnak is. Hiszen Téged is dobtak, és az exeidnek egyszerűbb nők kellettek. Nem csoda.. Elég idegesítő vagy, már megbocsáss -_- és a mentalitásod sem utolsó. A mostani palid is hamar más útra fog térni.
2013. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, ha intelligens lennel, tudnad, hogy a kulso nem minden.
2013. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Ooo, ertem. Noi buszkeseg :) gondolom, bosszant, amiert azok az exek teged dobtak, es nalad csunyabbal boldogabbak :)
2013. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Alapjáraton én is vidám vagyok és mindig próbálok kedves is lenni. Emellett kicsi korom óta fontos a tanulás, a művelődés, imádok filozofálni, olvasgatni, és igen, bár ez sokaknak nem tetszik, de fontos a külsőm is, nagyon is (nem vagyok szolis, tűsarkús r*bi, csak elegáns és nőies), de nem fontosabb a külső, mint az, hogy mi van belül. Szeretem a külső-belső egyensúlyt. Szerintem és a barátom szerint is meg lehet velem jelenni akárhol, és nem menekülnek el az emberek körülöttem, ha kinyitom a szám, de felfigyelnek, ha belépek valahova. Miért negatívum ez a pasik szemében? Ismerek még több ilyen lányt, gyönyörűek és értelmesek, kedvesek is, mégis pár hónap után minden kapcsolatuknak vége (hozzátenném, én kivétel vagyok, 3 éve van barátom - aki úgyszintén kívül-belül jó pasi).
2013. máj. 12. 13:02
 19/39 anonim ***** válasza:
Nyilván az emberek többsége szeretne jól kinézni a maga módján.De az sem mindegy,hogy elsősorban magadnak szeretnél-e tetszeni vagy másoknak.Lehet valaki fullos,ha egy kis kisugárzása sincsen.
2013. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Ne legyel mar ennyire egysiku!

Masok vagyunk, van, akinek nem fontos, hogy vilagszep legyen a valasztottja!

Veled mi lesz, ha egyszer megoregszel es logni fog a melled?

2013. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!