Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb pasik miért állnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb pasik miért állnak le csúnya nőkkel?

Figyelt kérdés

Még a világ legjobb pasijai (pl 1-2 dél-amerikai színész) is olyan nőkkel mutatkozik, hogy egyszerűen nem értem, hogy aki megkaphatná a legszebb, legjobb nőket, miért kezd pl. egy kancsal, hájas, ápolatlan nővel. (Érdekes módon a hollywoodi pasiknak van ízlése. :))

De a könyzetemben is megfigyeltem, hogy a legjobb pasi ismerőseim tizenévesen, esetleg huszas éveik elején még válogattak-válogattak, szebbnél szebb és rendesebbnél rendesebb csajokat dobtak el, aztán meg megállapodtak egy csúfsággal, aki ápolatlan, nőietlen...

Tudom, hogy nem a külső a minden, de azt is tudom, hogy a pasik mennyire szeretik a szép nőket és hogy hogy meg tudnak bámulni 1-1 szép nőt az utcán. Akkor mégis miért nem szerzik meg azokat a szép nőket? (Hozzátenném, nem hiszek a szép=üresfejű + rideg, illetve a csúnya=okos + kedves párosításokban).


2013. máj. 12. 12:35
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
75%
Ha valaki tűsarkút hord,az miért r.i.b.i.s?Akkor a platform lábbelit viselő nőket minek nevezed?
2013. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

"de a humorerzek, a kedvessseg es a vidamsag halalunkig maradhat."


Az idősebb nőket tekintve nem így gondolom. A nők 90%-a hárpiává változik az esküvő után. A csúnya nők még rosszabbak, hisz sokkal jobban ragaszkodnak és borzasztóan féltékenyek is, ha meglátnak egy szebb nőt. Én meg pl abszolút nem vagyok féltékeny, ha a barátom talál szebbet is és okosabbat is, gratulálok hozzá. ;) Falun ritkaszámba menne.

2013. máj. 12. 13:10
 23/39 A kérdező kommentje:

"A mostani palid is hamar más útra fog térni."


3 év alatt nem "tért más útra", miért pont most tenné?! És ismeri a mentalitásom, és így szeret, ahogy vagyok.

2013. máj. 12. 13:12
 24/39 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem vagy féltékeny! Különben nem zavarna, hogy az exeid egy ilyen "hűdejónő " után, mint Te -_- egy rondával jöttek össze.
2013. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
66%
Kamu, önfényezés, és fuldoklás önmagadtól, harag, tehetetlenség. Ez jellemez téged, ezen kérdésben.
2013. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
54%
25+ és masszív vereség és kudarc.
2013. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

"Ooo, ertem. Noi buszkeseg :) gondolom, bosszant, amiert azok az exek teged dobtak, es nalad csunyabbal boldogabbak :)"


Igen, rátapintottál, olyasmi... :)

Akkor egy új kérdés, miért hiszik az emberek a szép nőkről azt, hogy üresfejűek és csak szexre jók? A csúnyákról meg azt, hogy megbízhatók és odaadók, na meg kedvesek? Nekem volt több barátnőm, szebb is, csúnya is tinikoromban, de a csúnyák állandóan csak utálatoskodtak mindenkivel, mindenkire féltékenyek voltak, aki szebb náluk, undokok és nagyképűek voltak (ez gondolom az önbizalomhiányuk leplezésére volt jó). A szebb barátnőimmel sokkal jobban ki lehetett jönni, egészséges lelkületűek voltak, külső okozta súlyos lelki sebek nélkül.

2013. máj. 12. 13:16
 28/39 anonim ***** válasza:
41%
Tapasztalataim szerint ritka az olyan csunyább nő aki rendbe van agyilag is. Ugyanis ezek a nők legtöbbször visszahúzódóak, kattantak, hisztisek és sorolhatnám. Viszont a szép nők legtöbbször meg vannak elégedve magukkal, s emiatt rendben vannak agyilag is, szerintem ezekkel lehet ellenni a legjobban. Az is nagy igazság, hogy őket a többi nő ribancznak titulálja, csak mert ők jönnek be külsőleg is a legtöbb férfinak. Azzal a hozzászólásokkal pedig hogy általánosítunk, nem érünk semmit, szóval a biztonság kedvéért leirom: VANNAK KIVÉTELEK...
2013. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Jó, tudom, hogy nem lehet mindenkinek szép és értelmes és kedves párja, természetesen ezeket értem. Azt nem értem, hogy pl aki kritizálta az alakom, utána miért áll le egy borzalmas alakú nővel? Ha rajtam nem tetszett neki, máson tetszik a sokkal rosszabb (és tudom, hogy az egyiknek a vékony lányok jönnek be, engem megkritizált, pedig vékony és formás alakom van, aztán összejön egy kövér csajjal?!)? Vagy pl aki kritizálja valaki a szemöldököm (ami természetes, de rendesen formázott), aztán összejön egy legyantázott, tetovált szemölködű, piercinges lánnyal? Rajta tetszik neki, ha rajtam nem tetszett a "szebb"?
2013. máj. 12. 13:24
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet. Átlagos nő vagyok, nem sminkelem magam, nem érdekel a divat. Ennek ellenére van egy 5 éves párkapcsolatom, egy olyan férfival, aki nem csak szerintem, de sokak szerint is jó pasi. Focizik, sportos (sportosabb, mint én..), intelligens, sármos. Sokan megnéznek minket is, hogy miért nem egy cicussal van együtt. Maximűlisan kiegyensúlyozott a kapcsolatunk. A magánéletben is, és Vele is boldog, vidám, magabiztos vagyok. Nincs önbizalomhiányom, vagy lelki problémám. Butaságnak tartom, hogy csak a szép nők lehetnek magabiztosak, és teljes életet élők. Realista vagyok, és tudom, hogy sokkal fullossabb nők is vannak a környezetemben. Ennek ellenére mit látok?? Hogy a legtöbb gyönyörű bnőm egy érzelmi roncs. .... Ennyit a nagy szépségetekről :)
2013. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!