Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb pasik miért állnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb pasik miért állnak le csúnya nőkkel?

Figyelt kérdés

Még a világ legjobb pasijai (pl 1-2 dél-amerikai színész) is olyan nőkkel mutatkozik, hogy egyszerűen nem értem, hogy aki megkaphatná a legszebb, legjobb nőket, miért kezd pl. egy kancsal, hájas, ápolatlan nővel. (Érdekes módon a hollywoodi pasiknak van ízlése. :))

De a könyzetemben is megfigyeltem, hogy a legjobb pasi ismerőseim tizenévesen, esetleg huszas éveik elején még válogattak-válogattak, szebbnél szebb és rendesebbnél rendesebb csajokat dobtak el, aztán meg megállapodtak egy csúfsággal, aki ápolatlan, nőietlen...

Tudom, hogy nem a külső a minden, de azt is tudom, hogy a pasik mennyire szeretik a szép nőket és hogy hogy meg tudnak bámulni 1-1 szép nőt az utcán. Akkor mégis miért nem szerzik meg azokat a szép nőket? (Hozzátenném, nem hiszek a szép=üresfejű + rideg, illetve a csúnya=okos + kedves párosításokban).


2013. máj. 12. 12:35
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Niko932, valami ilyesmit tapasztaltam én is, mint csaj, a bartánőim között. A csúnyák mind furcsák, önbizalomhiányosak, megtörtek, én soha nem szóltam rájuk (a barátnőimre), sőt biztatgatni szoktam mindenkit (dehogy vagy kövér, jó alakod van stb.), mégis a vége mindegyikükkel az lett, hogy féltékenykedni kezdtek rám, mert pl hozzám több pasi jött oda a buliban (tehetek én róla?!) vagy mert volt, akit zavart, hogy nekem van egy komoly kapcsolatom, ő meg még alkalmit sem talál. A pasikat meg szeretik magukhoz láncolni, túlzottan ragaszkodnak, ha egy jó nő van a pasi közelében, már attól kikészülnek (anyám példáját látva írom ezt, elmebajt kap szinte, ha apám egy csinosabb nővel beszélget). Ha pl ki akar mozdulni velük a pasi, nyafognak, (jaj, mit vegyek fel, ez sem jó, az is rosszul áll, jajj de dagadt vagyok, jajj de széles a csípőm, jajj de rossz a hajam stb.). Volt, aki szerint (tőlem kívül eső baráti társaságba) a barátnőmet azért nem fogadták be a srácok, a pasija haverjai, az egyik munkatársunkat meg azért igen, mert a másik csaj szép, ő meg nem, és ezért mindent megtett, hogy kiutálják azt a lányt. Na ennyit a kedvességről...
2013. máj. 12. 13:33
 32/39 A kérdező kommentje:

"legtöbb gyönyörű bnőm egy érzelmi roncs"


Mitől lettek érzelmi roncsok? Lehet, hogy az irigykedő barátnőktől (az én legszebb lány ismerőseimnek alig vannak barátai...), illetve az olyan pasiktól, akiknek csak szexre voltak jók és akik üresfejűeknek titulálták őket, csupán előítéletekből.

2013. máj. 12. 13:35
 33/39 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj.


Ha valaki szerelmes lesz, az nem azért következik be, mert az ember listát készít a másik előnyeiről/hiányosságairól... Ez nem bútorvásár, hogy megvizsgáld a kanapé anyagát, kényelmességét, stb. Ha szerelmes vagy, a másik hibái ellenére is szereted azt az embert... Ha valakit, aki boldog párkapcsolatban él, megkérdeznél a párja hibáiról, szerintem gondolkodás nélkül tudná sorolni, de a hibái ellenére szeretheti a másikat. Egész egyszerűen annyi, hogy az adott ember a defektjei ellenére pont megfelelő a párjának. Látod, téged is szeret a párod, pedig a kérdésedre válaszoló emberek 80%-a (le merném fogadni) ezek után szóba sem állna veled. Ennyi a lényeg. Ami neked hiba valakiben, lehet, hogy a párja pont azt szereti benne.

2013. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Kedves 33., köszönöm az értelmes magyarázatot (különösen ennyi beszólás után). Azt értem, hogy azember tolerálja a másik hiábit, de mint írtam, az miért van, hogy pl bennem utált valamit, a másik csaj meg sokkal rosszabb atéren nálam (tényleg, pl az alakja) és őt meg elfogadja?
2013. máj. 12. 13:53
 35/39 anonim ***** válasza:
75%
Mert azt a problémát kompenzálta egy belső tulajdonsággal, és máris eltörpült az a kis súlyfelesleg pl.
2013. máj. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
41%
Az emberek mindig irigyek lesznek a másikra és utálni fogják öt, ha az a másik ember jobban néz ki, sikeresebb, valóra váltja az álmait. Ezek miatt titulálják a csunyább nők a szebbeket ribancnak, a papucs és bamba fiúk pedig pl. Justin Biebert homokosnak... Ezzel egyszerűen nem lehet mit kezdeni, ilyen az ember. Vagyis a legtöbb ember, csak hogy ne általánosítsak :).
2013. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
13:24. Azért állt le,hogy a te szavaiddal éljek nálad csúnyább nővel,mert lehet az a nő nem így gondolkodott,mint te.
2013. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

En alacsony es kover vagyok, a parom utan pedig neked, kedves kerdzo, csorogna a nyalad, annyira jo pasi kulsoleg:)

Az elottem levo baratnoje vekonyabb volt nalam, es szebb arcu.

Egyszer beszelgettem a parom egyik baratjaval. Elmeselte, hogy a parom aradozott rolam neki. Elmondta, hogy en turelmes es megerto vagyok, finomat fozok es jo a humorom. A szexben is jobb elmenyt nyujtok neki, mint az elozo vekony es szep baratno. Tessek, maris itt egy magyarazat, hogy a jo pasi miert allt le a csunya kover novel.

Nemsokara pedig eskuvonk lesz.

2013. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Kedves Niko, jelen esetben a kerdezo irigy a csunya nokre, mert azok jobban megfeleltek az exeinek, mint o :)
2013. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!