Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A fű tönkreteszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A fű tönkreteszi a kapcsolatomat! (21N)

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt,ő zenész és az elejétől fogva eltoltunk pár spanglit. Aztán ebből lett napi 2-3. Na,az a probléma,hogy kb 4 hónapja napi szinten 5-6 spanglit elszívok,általában 2-3 óránként.Nem vagyok olyan boldog nélküle,mint vele,aludni nem tudok. Most 3 napra leálltunk,de én 3 nap alatt kb 6 órát aludtam összevetve,minden bajom volt. Ő is nagyon szeret szívni,de amikor hétvégente a 8. cigit tekerem,már túlzásnak tartja. A héten volt már egy ilyen elbeszélgetésünk,hogy jövő héttől napi 1,de én már azon gondolkodom,hogy csináljam a háta mögött.Nagyon szomorú vagyok,mert nem érzem magam függőnek,de nem szívesen tenném le,viszont a pasimat imádom.Tudom,hogy furcsa,de emellett egyetemre járok,normális az életem,dolgozom suli mellett és jól keresek,megengedhetem magamnak a füvet. A többi kábítószert is próbáltam,de szerencsére egyik sem jött be,csak a fű. Kérlek,adjatok valami tanácsot,mit tegyek?Tényleg túlzásba viszem?5 g fű maximum egy hétig tart,de inkább 5 napig,úgy,hogy ketten szívjuk,de ő csak minden 2. cigiben van benne.

2013. máj. 12. 15:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat,tudom,hogy ebben az ütemben már nem egészséges,de egyszerűen sajnos beleestem abba a csapdába,hogy szinte 10 perc alatt elmegy a hatása egy 0.3-as ciginek,meg hasonlók...pedig eleinte nagyon jó volt,feldobott,de mostanra már gyakrabban eljár a kezem sajnos :/ és annak a srácnak sikerült leszokni?
2013. máj. 12. 15:24
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát már nem tol annyit a srác szerencsére. Úgy alapjában véve, ha megy az utcán nem mondják rá, hogy "drogos" vagy akármi, mert nyilván nincsenek is olyan külső "tünetei", mint egy herkásnak, de én már évek óta ismerem, aztán látom rajta, hogy tompább lett.
2013. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

simán függő vagy,

amúgy egy igazi függő az aki ezt nem ismeri be, teljesen mindegy miről van szó ( pia, drog, cigi, játék, gép stb)

szóval a válasz tedd le, de ezt már nem tudod megtenni egyedül, csak segítséggel, mert elvonási tűneteid vannak N

2013. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

marha nagy függő vagy, én is fogok szívni párszor, de csak minimális mennyiséget és szigorúan betartva egy bizonyos intervallumot amikor nem szívok


menj elvonóra, ez már tényleg nem vicc :SS

F19

2013. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45%
Ha velem lennél hidd el, leszoktattalak volna...
2013. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%
Szíjjál inkább 8==D-t :P
2013. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ez eléggé fura.Nem okoz függőséget,úgyhogy elvileg bármikor abba hagyhatnád.Te szerintem csak beképzeled magadnak a függőséget.Egyszerűen határozd el magad,hogy abbahagyod és menni fog,minden fejben dől el.

Meg amit írtál,hogy mást is próbáltál de csak a fű jött be.

Nekem meg pont fordítva a fű volt az ami a legkevésbé volt jó.Én is kipróbáltam a kábítószert,de én mindig meg tudom állni,hogy csak hétvégén vagy buliba,ilyen alkalmakkor.Számomra elképzelhetetlen hét közbe ilyet csinálni.

Ez az egyetlen ami nem okoz függőséget,mégis a többit meg tudtad állni,hogy nem szoksz rá csak a füvet nem?

Ez azért érdekes.

2013. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz: Szokjál le, vagy legalább is vegyél vissza az adagból. A fűre is rá lehet függni, mint ahogy sok minden másra is, akár a csokira is, ez csupán a mennyiségről és a rendszerességtől függ. Azt írtad, boldogtalan vagy nélküle és aludni se tudsz. Ezt hívják elvonási tünetnek. Ha veszed a cuccot, próbáld meg beosztani, hogy minél tovább kitartson, tudom, hogy nagyon nehéz, de ha egyedül nem megy kérj segítséget. Én először is a szüleimhez fordulnék segítségért. A legfontosabb, hogy legyen motivációd és mindig az lebegjen a szemed előtt, hogy mit nyerhetsz azzal, ha visszább veszel, az csak fontosabb lesz számodra, mint a fű. És titokban sem. Legyél erős!
2013. máj. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Haggyad már magadat hogy te nem bírtad és 3nap alatt 6órát aludtál akkor mivan te veled én 6éve szívok és mégis tudok aludni nélküle, sőt van hogy direkt nem szivok egy hétig és méregtelenítem a szervezetem.Mielőtt feltennéd a kérdést én elszívok egy nap kb. 1.0-t. (egyedül)
2013. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!