Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl korai lenne eljegyeznem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl korai lenne eljegyeznem a barátnőmet? Egyáltalán normális h ilyen régóta együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
19 évesek vunk. 7 éve vagyunk együtt. Tehát 6.os korunk óta. Hatalmas a szerelem még mindig. Vannak nekünk is problémáink, de semmi komolyabb. Sokak szerint nem normális h ilyen régóta együtt vagyunk, mert ez természetellenes. Soha nem csaltuk meg egymást és a barátnőmön már úgy érzem h elvárná a gyűrűt. Egy ált. suliba jártunk, utána egy gimibe (de nen egy osztályba), majd már egy főiskolára járunk. Össze is költöztünk már.
2013. máj. 12. 22:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Semmi sem kötelező, sem eljegyezni, sem az ellenkezője.


Nem tudom, hogy mi van a párod fejében, de nem hiszem, hogy elvárja, hogy eljegyezd. Szerintem kérdezz rá valamilyen formában, hogy mi a véleménye a dologról. Aztán ha mindketten ezt szeretnétek, akkor lehet. De ha csak egyikőtök, vagy még csak kacérkodtok a gondolattal, akkor nem kell sürgetni, pláne ha tényleg ennyire össze vagytok nőve :-)

2013. máj. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 ivilicious ***** válasza:
ah nekem is ilyen volt, 12 éves korunktól voltunk együtt (hatodiktól)17-ig..de sajnos vége lett,ő 16.dik szülinapomon kérte meg a kezem. sztem tedd azt!
2013. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Édes Istenem, ez mennyire aranyos!! Egyáltalán, miért merül fel az, hogy nem normális hogy ennyi ideje együtt vagytok? Ha már együtt is éltek, és tudod, hogy nagyon szereted, vele akarod leélni az életed, akkor kérd meg! Valami nagyon különleges módon! :) Sok sikert!!
2013. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!