Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek abban, hogy ha két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy ha két ember egymásnak lett teremtve akkor akár szakítás után is újra egymásra találhatnak? (akár hónapok, évek után is)

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 12:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
de ha két ember túlteszi magát a problémákon, felnőtt módjára, akkor sem lehet? a problémákat nem csak egyféle módon lehet megoldani. jó így beszélgetni, mindenki fejtse ki az álláspontját;)
2009. okt. 1. 15:49
 12/16 anonim ***** válasza:
Én hiszek. Valtoznak az emberek, atértékelödnek bennük a dolgok, gondok, mashogy gondoljak azt, ami gond volt a kapcsolatukban. Én is most ugy vagyok, hogy a pasim idöt kért tölem, nem tudom miert, pedig mondta...1 hettel ezelött még annyira szeretett, én meg nem akarom elhinni, hogy ilyen hamar elmult a szerelem, azt mondta egyedul akar maradni a gondolataival, és nem biztos benne, hogy annyira szeret
2009. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hiszek benne, hogy véletlenek folytán, de az összetartozó emberek ismét egymásra találnak.

És erről a kérdésről eszembejutott, hogy egy öreg bácsikával beszélgettem egyszer a buszpályaudvaron még 7 évvel ezelőtt, és ő akkor mondta, hogy most (7 éve) 60 évesen ismét összejött az első szerelmével, akivel előtte 35 éve szakítottak és nem hallott róla addig semmit. Azóta mindketten elváltak, felnőtt gyerekeik lettek és egy véletlen folytán találkoztak egy szervezett út keretében, és azóta is jól vannak ismét együtt. (akkor) Hiszem, hiszem, hiszem...27L

2009. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez aranyos! :-)
2009. okt. 2. 17:07
 15/16 anonim ***** válasza:
Van valaki aki a legjobb barátom,a szeretőm és mindenem egyben. Hiszem, érzem, hogy én is neki...Valahogy valami véletlen folytán keveredtünk össze, de neki van barátnője, akit még szeret, de irántam is érez valamit...ez így hosszú. Meggyőződésem, hogy ő lesz a férjem és tőle szeretnék gyerekeket, tudom, hogy vele le tudnám élni az életem. És talán ő még nem meri bevallani magának, de ugyanúgy vágyik rám. Ez talán idő kérdése. Hiszek ebben a dologban!
2009. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Remélem,mert én sem adtam fel,hogy újra összejöjjünk.2 hete szakítottunk 5 év után,és tudom szívemmel lelkemmel,hogy vele fogom leélni az életem,tőle lesznek gyerekeim!Egyszerűen a zsigereimben érzem.És el is fog jönnie ez az idő!
2009. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!