Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek vele?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel tavaly szakítottunk 2,5 év után, mert megcsalt, és elhagyott amiatt a csávó miatt. Most valahogy újra elkezdtünk kavarni 1 év után, és mondogatja, hogy tanult belőle, meg hogy én vagyok élete szerelme és sosem tudott elfelejteni, meg adjak neki egy 2. esélyt.

Igazából még mindig érzek iránta valamit, de félek, hogy újra megteszi. Volt már valakinek hasonló gondja, és mi a tapasztalata ilyen esetekben?



2013. máj. 13. 20:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Remelem meg sokan vagytok, akkor nem adom fel a remenyt! :)
2013. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
hát valahol igazatok van. Most próbaidőre vettem fel a csajt, de én sem tudom már úgy bízni benne. De az a baj, hogy mégis valahogy meggyőző tud lenni, hogy soha többé nem csinál ilyet, és valahogy úgy érzem adnék neki még 1 esélyt. Most jelenleg úgy egyeztünk meg, hogy egy ideig én akárkivel lehetek, de már az első alkalommal, hogy rámentem egy csajra már ugrott is a féltékenységtől. Ez esetleg jelent valamit? Hogy az ennyire féltékeny aki maga is nagyon szereti megcsalni a másikat?
2013. máj. 13. 21:20
 13/13 anonim ***** válasza:

A kérdésedben nem értem a logikát. Az nagyon féltékeny aki szeret félrek*rni? Nem tudom ebben van e valami összefüggés.

Mindenesetre nyilván nem kívánom hogy belebukj, csak azért hogy én mondhassam hogy :naugye. De egy kapcsolatban a bizalom egy olyan alapkő ami ha nincs meg, nagyon sok fejfájást fog még okozni, és ha már az elején ez van, túl sok jót ne remélj. A te dolgod, szerintem elég egybehangzó válaszokat kaptál.

Mondjuk annak már megint nem látom az értelmét hogy összejössz a csajoddal, de közbe te a szomszédba jársz pináért, szóval érdekessss.... Mindenesetre majd az idő kideríti jó döntést hoztál e avagy nem. Viszont nem véletlenül van az a mondás hogy az újramelegített káposztáról...

2013. máj. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!