Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt miért csinálja? Miért ilyen közömbös?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 éve vagyunk együtt én 22 ö 27 éves. Egyszerüen azt látom hogy én szívemet lelkemet bele adom a kapcsolatunkba de ö nem tesz érte semmit. Ha összeveszünk mindig én megyek oda bocsánatott kérni ö sose tenné ezt. Ö azt szokta a fejemhez vágni hogy ö nöt talál magának. Ugy érzem öt az se érdekelné ha véget érne a kapcsolatunk. Tavaly márciusban rászált egy munkatársnöje akivel késöbb lefeküdt. Elolvastam a facebookját amiböl ez derült ki. Persze én ugy tettem mint hogyha nem jöttem volna rá h megcsalt. Észrevettem hogy hibáztam mert nem törödtem vele. Már változtattam mer nem akarom elvesziteni. Decemberbe le is kopott a csaj rola a mai napig. Viszont észrevettem h a barátom majdnem mindennap kb 1 hete feszt a munkatársnöje facebook adatlapját nézi 1-2 percig. Nem értem azt hogyha öt annyira nem érdekli a mi kapcsolatunk akkor minek van még mindig velem? miért kell ilyen közömbösnek lennie?
2013. máj. 15. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért csinálja ezt, mert te vagy olyan hülye, és hagyod neki. Egy lábtörlő ne várjon tiszteletet, ha kilépnél ebből a szerepből, talán ő sem lenne ilyen rohadt...
2013. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mert veled bármit megtehet,mellette meg kúrogathat más csajokat,naná,hogy én is ezt csinálnám

22 évesen szedd össze magad,legyél felnőtt,és tedd ki a francba,ha amúgy is megcsalt már

2013. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
El sem mondtad neki, hogy rájöttél h megcsalt? Én már biztos ott hagytam volna és itt a baj, hogy egyből magadat hibáztatod, hogy azért csalt meg mert nem törődtél vele! Ezt nem szabad tenni, mert ha egy kapcsolat ellaposodik, akkor azt szóvá kell tenni és változtatni rajta, nem az, hogy egyből más nő ágyába bújok!
2013. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudd élni a barátod. Barátnő van, csak akkor nincs ha van egy másik csaj.A te életed. Éld csak úgy ahogy akarod.
2013. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!