Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsássak neki? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak neki? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Párom másfél hete beregisztrált külömböző társkereső oldalakra ,köztük erotikus oldalra is (barátokat kereső célzattal mint utóbb kiderült)valamint szex csetelni akart illetve bele is ment egy kb két mondatos beszélgetésbe ami ímélben zajlott.láttam hogy csak bepróbálkozott és a válaszokra már több napja nem is reagált.Ez kiderült (kiderítettem)kapcsolatunk az elmúlt pár hétben hónapban kissé zavaros lett,eltávolodtunk .amikor szembesítettem ezzel ,bosszú volt a válasz amiért nem közeledtem úgy hozzá ahogy szerette volna egyébként beszéltünk is erről (Nem egy matyóhimzés de én se vagyok az)...utólag nagyon megbánta elmondása szerint,kézzel lábbal próbálkozik hogy bocsájtsak meg neki ..még szeretem ..és ő is engem nagyon ..érthetetlen miért tette..sose bosszulnék így a helyében.

Mi tévő legyek a haragom óriási.



#Megbocsássak neki? #Ti mit tennétek?
2013. máj. 15. 14:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
gyenge bizony de az az igazság hogy egy ideje jelzi már ezt nekem de külömböző apróságok miatt -amik zavartak-nem közeledtem annyira ..ő ezt szóvátette többször is...de talán én meg ezzel "büntettem" hogy nem közeledtem.Amúgy megbeszéltük ezt az egészet.de én csak nem bírok lenyugodni.
2013. máj. 15. 15:04
 12/12 A kérdező kommentje:
Sérült elég erősen a bizalmam irányába
2013. máj. 15. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!