Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy leányzó de mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TAXI91 kérdése:

Tetszik egy leányzó de mással jár! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikor találkoztunk még nem volt senkije de olyan helyzetekbe kerültem,hogy elhúzódott minden :( +ban balfékeskedtem nem voltam eléggé rámenős !! Mikor szerelmet vallottam neki kiderült ,hogy félre értett eleinte és már kialakulóban van neki barátja :@ De azt mondta szeretne velem találkozni, szeret, szeret velem lenni stb . De most már barátkozni akar mert képben van egy kiscsavo:@ Mit tegyek szerintetek? Zúzzam be a gyereket? vagy udavrlásba húzzak bele? vagy hagyjam a francba? Hozzáteszem most jöttek össze !!! Nem tudom mi tévő legyek:(

2013. máj. 15. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba!

sok lány van még a világon :) keress másikat!

2013. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmiféleképpen ne verd el a gyereket, azt nem hiszem, hogy értékelné a lány. Ha nagyon friss a dolog a lány és a srác között, akkor egy kis udvarlás belefér, aztán majd meglátod, hogyan reagál rá. Mindenesetre, ha lepattint, akkor hagyd, keress mást.
2013. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne hagyd ,kűzdj érte!

1. Szét kell őket választani.

2. Egy idő mulva ugyis szakítanak.

2013. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még mégtöbb választ szeretnék végén összegzem:) Csajok ti mit mondtok????!!!
2013. máj. 15. 20:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem mondta már,hogy keressek mást de annyira össze vissza beszél és néha hazudtolja magát ja meg fogad mindent amit mondok :) Meg csupa olyan dolgot sorol fel ami elegendő egy kapcsolathoz !!!! Teljes Zavarban vagyok ! ezért se tudom mi tévő legyek! Nem érzem azt,hogy hagyjam mert nem koptat,szeret velem lenni . nem értem a nőket!
2013. máj. 15. 20:52
 6/7 anonim válasza:
Szerintem is hagyd. Nem szép dolog belenyúlni egy kapcsolatba. Ha téged szeret, úgyis szakítani fog. De te tartsd tiszteletben, hogy most mással van.
2013. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A.R. ***** válasza:
te olyan hülye vagy, hogy szavakba nem tudom önteni. Azért mert valaki bejött a képbe már verekednél? :D hány éves vagy? :D hol a büszkeséged? Nem a tied nem is volt az akkor mire fel akarsz verekedni? :D Másik: Ha neked lenne kapcsolatod (komoly) akkor te örülnél ha belemászna egy hasonló f4reg állatka? gondolkodj el ezen!!
2013. máj. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!