Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy ha valaki igazán szerelmes valakibe, akkor mással nem akar, nem tud szexszelni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyénenként változó. Én tudok.
2013. máj. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Körülményektől függ.
2013. máj. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha igazán szerelmes valaki, akkor megbocsáthatatlan, hogy bármire is hivatkozva szeretkezzen mással, de ezt csak akkor, ha párkapcsolatban él. Ha viszonzatlanul az, akkor miért ne szeretkezhetne mással? :)
2013. máj. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én alapból nem tudnék azzal, akibe nem vagyok szerelmes.

F

2013. máj. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha igazán szerelmes akkor mással nincs kamaty.
2013. máj. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

én rávettem már fülig szerelmes pasit szexre...

ki kell hozzá figyelni, mikor kap össze kicsit a párjával, ha elkezd siránkozni, rá lehet mászni, mert hagyja majd az ölelést, onnantól meg benyúlni a gatyájába gyerekjáték... kicsit talán tiltakozik, akkor megcsókolgatod a nyakát, elgyengül ;)

pontozzatok le, én még nem találkoztam olyannal, akinek, ha ne tettem volna célzást, ne mondta volna hogy akkor gyorsan lebeszéli, hogy legyen szünet a kapcsolatban

pedig ronda egy nő vagyok

2013. máj. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
# 3: Ismerek olyan párt, akik imádják egymást, de - pont emiatt is - nem akarják birtokolni a másokat, mindkettőjüknek lehet nyíltan más partnere is. Rá kellett jönnöm, hogy ez tőlem sem áll olyan távol... attól, hogy szeretek valakit, még nem akarom birtokolni, kisajátítani, sőt... És vannak olyan emberek (férfiak is, nők is), akik kimondottan szeretik, ha a partnerük mással szexel, izgatólag hat rájuk, akkor pedig azzal tudom "bizonyítani" az érzéseim, ha a kedvéért mást is bevállalok... Szóval azért nem lehet minden esetre ráhúzni ezt...
2013. máj. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szabad akaratukból vannak együtt tehát senki nem birtokolhat. Aki akar mehet.


21/N

2013. máj. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jekyll-fan ***** válasza:
ha viszonzatlanul szerelmes az illető, akkor simán tud - sőt, szeretni is tud mást, csak nem annyira, így élhet mással boldogan, és akkor már végképp tud azzal a másikkal (attól függetlenül, hogy azért a fejében mindig is ott lesz az, akibe igazán szerelmes, és hogyha az az illető mással van, akkor a ő párja akármilyen rendes lehet vele, ő sosem lehet igazán boldog)
2013. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!