Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátommal kb 2 naponta beszélünk, ráadásul facebook-on?

Figyelt kérdés
Egyetemisták vagyunk és sokat kell tanulnunk most az utolsó hetekben, főleg a barátomnak. Mindig facebook-on beszélünk ami engem nagyon idegesít mert utálom a netes kapcsolattartást. Ráadásul csak pár percre ér rá mindig. Miért nem tud felhívni telefonon?? Van hogy napokig nem is beszélünk. Már két hete nem is találkoztunk. Miért ignorál ennyire? Ez azt jelenti, hogy nem vagyok elég fontos neki?
2013. máj. 15. 21:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz kedves utolsó? A "barátom" nem keres engem soha vagy csak nagyon ritkán és akkor is csak hülye facebook-on beszélünk.
2013. máj. 15. 23:00
 12/13 anonim ***** válasza:
a barátod egy köcsög
2013. máj. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

10-es vagyok, és a 11-es hozzászólásodra válaszolnék kérdező:

Persze, hogy nem értem az egészet, mert...

...szerinted, ha találkozhatnátok is könnyedén, és mégis facebookon keres csak, akkor ez normális kapcsolat így?

Szerinted nem hülyít még számos másik lányt is? Lehet csak akkor megy hozzád, ha mást nem tud megdugni mert nem ér rá, és akkor előkap téged, mert kéznél vagy. Persze kicsit beszél veled Fb-on, hogy fenntartsa az érdeklődésedet és ne kergesd el, mert akkor ha nem marad más akit dughat, akkor mégis kihez forduljon, ha hozzád már nem tud?

Ne legyetek már ilyen naivak lányok, a legtöbb férfi ezt csinálja, mert manapság ez a trendi, és ez a menő, vegyétek már észre, hogy ki vagytok használva, hülyének vagytok nézve, és csak szexre kelletek, és ti mégis paráztok egy ilyen srác miatt, meg a párotoknak tartjátok?

Kérdező, legyem már egy csöpp női büszkeség benned, és b@szd ki a p|csába ezt a köcsögöt, aki szórakozik veled!

Ha kellenél neki komolyan kapcsolatra, akkor nem tetted volna fel a kérdést sem, nem igaz?


Üdv.

28F

2013. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!