Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Abszolút logikus, hogy amint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abszolút logikus, hogy amint rájövök, hogy valaki szimpatikus nekem, rögtön lerázom, és felhúzok gyorsan egy falat, nem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 22:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

csak próbáld ki egyszer: egy estére, vagy egy hétre ne legyél önmagad

tudom, nehéz lesz, de hidd el, megérezheted a szeretet illatát

2013. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

ma 22:27


Azért csinálod mert félsz.Félsz az élettől a csalodástól.Minnél jobban bezárkozól annál nehezebb lesz,egyszer csak azon veszed észre magad hogy nem kellesz senkinek..arról nem beszélve hogy hiába húzol falat,mert egyszer minden fal összedől.Majd akkor fogsz rájönni mekkore hüle voltál.Még nem késő változtatni,de azt garantálom neked hogy nem lesz sikered így párkapcsolat terén.Kinek kell egy fallal körbe vett,rideg ember.Nőbe meg aztán ez a katasztrófa.Férfinél még csak csak,de nőnél ez nagyon gáz.Hiszen a nő a befogadó,hanem fogadsz be és egy csepp melegséget nem mutatsz a férfi felé,akkor elmenekül mind, és egyedül marads.

2013. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
én nem mondanám ridegnek magam. Lealábbis amikor elképzelem, milyen lenék egy kapcsolatban, akkor egyáltalán nem olyannak látom magamat. Csak ugye odáig nem jut el senki (Lehet, hogy valójában nem kellek senkinek, és ezzel csak magamat védem, hogy "úgy teszek", mintha csak az lenne az oka, hogy én nem hagyom, nem pedig az, hogy tényleg felesleges vagyok?)
2013. máj. 15. 22:37
 14/22 anonim ***** válasza:

szerintem ennek teljesen más oka van

mióta vagy ilyen? ált. iskolában is ilyen voltál?

magadban kell megkeresni a válaszokat, ezt valami kiváltotta, ezt kéne megkeresni, ha nem tudod, akkor segítséggel N

2013. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
hát ha azt látják, hogy elzárkózol amikor nyitnának feléd akkor nem is fog eljutni odáig senki :D
2013. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Valószinű azért nem jut el mert nem hagyod,és gondolom belefáradnak és inkább tovább állnak és teljesen jogosan.Én sem kkoptatám a számat egy ilyen nőnek.Pedig én aztán valóba kitartó vagyok.Rájönnek gogy teljesen felesleges időpocsékolás vagy.Magadnak kell ezen változtatni,mert a párkcsolataid tiszta kudarcok lesznek már ha eljutsz odáig így amire elég kevés az esély.Szerintem lehet az önbizalmadat is erősíteni kellene mert szerintem ott is gondok lehetnek
2013. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Igazából nem is voltak próbálkozók. Egy srác volt életemben, aki komolyabban próbálkozott, de azért tolongni nem tolongtak az ajtóm előtt sose :D
2013. máj. 15. 22:43
 18/22 anonim ***** válasza:
Értem.Akkor ez még változhat.Voltál már férfival egyáltalán?Bocsi ha ilyet kérdezek.Privátba is megírhatod ha gondolod.
2013. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Akkor honnan tudod, hogy leráznád őket? Lehet, hogy egyből a karjukba esnél meg stb nem tudom mit szokás csinálni :D
2013. máj. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A #13 zárójeles részét kellene elfelejtened először is.

A többihez már csak idő kell, meg néhány mosoly.

2013. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!