Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha van ebédidőtök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha van ebédidőtök, nektek fontosabb posztolgatni az fb-n, mint a barátnőtöknek egy sms-re válaszolni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 12:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezeket a nőket, akik a pasijuk minden pillanatát nyomon követik fbon, és aztán hisztiznek, hogy nincs velük foglalkozva. Kell hagyni a másiknak is egy kis teret.
2013. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10-es, javaslok valami családbarát díjcsomagot, és ingyen beszélhettek. :) Jól jön az az 50k majd, ha megszületik a pici.
2013. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

10-es: az emberi kapcsolatok devalválódásnak vajmi kevés köze van szerintem az internethez. Aki kihasználja, megalázza a partnerét, tárgynak tekinti, az megteszi internettel és megtette volna 50 éve internet nélkül is. A normális emberek az internetet is jól használják, kapcsolattartásra például.


Egyébként ha 50 ezer forintot telefonálnék el a párommal egy hónapban, és is beszereznék egy flottás díjcsomagot, ennyinél már nagyon megéri.


Egyébként a mondandód nagy részében igazad van, de nem minden pár ilyen, mint ti. Én például nem szeretem, ha napjában 200 szor telefonálunk, sms-ezünk, van egymáson kívül is életünk. De ha hívom, nem bánom, ha felveszi vagy visszahív. Ez nálam egyfajta jele a megbízhatóságnak. De attól, hogy éppen nem hív vissza azonnal, nem dőlök a kardomba, nem kezdek hisztizni, és végképp nem követem, hogy egyébként fb-on mit csinál. Arany középút itt is, mint minden másban.

2013. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de. Én nem követem nyomon fb-n. Csak beléptem a mai napon először, és rögtön azt láttam ő mit csinált. Meg se kellett néznem a lapját, minek figyeljem? Nekem okostelefonom nincs, nem is kell. De egy reggeli sms-re illene válaszolni így dél körül vagy inkább már délután.
2013. máj. 17. 13:39
 15/16 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.

Díjcsomagon énis gondolkodtam, de azt elfelejtettem hozzátenni, hogy sokat járok külföldre. Így a családbarát sajnos nem mindíg működne, de épp a mult héten beszéltük hogy így ezer forintért nagyon is megérné. Az hogy sokat beszélünk nem a féltékenység, vagy a másik irányitásunk alatt tartása miatt van. Egyszerűen az én csodálatos hercegnőm egyben a legjobb barátom is. Sokan vannak akik elmesélik a napi élményeiket a barátaiknak. Nos én ezt vele teszem meg. Beszélgetés, és kapcsolat tartás nélkül, szerintem nem lehet kapcsolatot fent tartani.

Ez nem a kérdéshez tartozik, és nem is nagyon szeretném ha a moderátorok észrevennék hogy offolok, ezért csak annyit tennék hozzá, hogy ha a kérdező még fiatal, és nincs semmi veszteni valója, akkor lépjen ki ebből a kapcsolatból, és keressen egy olyan társat magának, aki iránt nem csak ő érdeklődik, hanem a figyelmét a másik fél is meghálálja.

Viszont azt még megkérdezném, hogy ez az sms-egyszeri alkalom volt-e? Illetve azon gondolkodott-e már hogy ilyen figyelmetlenségből származó gondolatokat ébresztett-e már a másik félben? Ezekre ha a válaszok igen-ek, nos akkor gondolom egy beszélgetés, nem csak azt segítene kideríteni hogy a kapcsolat méltó-e a folytatásra, de azt is előidézheti hogy egy mindenre alaposan kitérő beszélgetés (tabuk nélkül) egy sokkal egészségesebb, és boldogabb kapcsolatot eredményezne. Azt is gondolom még ha a párod nem venné komolyan a beszélgetéseteket, akkor az azt jelenti hogy nem vesz téged komolyan, mivel azt gondolja hogy minden rendben van, és nem kell rád figyelnie, "ha már megvan, akkor az enyém" alapon.

Sok szerencsét. Remélem segítettem kicsit.

2013. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ezek reggeli sms-ek, és van mikor délután is ír, de ezek már elmaradnak, és fb-n válaszol, de ott le is ráz, azzal, hogy dolga van, mennie kell, de reméli, hogy tudunk még beszélni, de soha nem hív fel, mindig csak az a ... fb, már elegem van belőle. tegnap este már nem vártam. lefeküdtem. beszélgetni se lehet vele nagyon, kitérő válaszokat ad rendszeresen, és mindig ezt a jelet használja: (S). Olyan mint akinek még nem lett volna kapcsolata, és nem tudja kezelni a helyzetet.
2013. máj. 17. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!