Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem régen szakítottam a barátommal, de megbántam, rájöttem, h nélküle nem tok élni. Tlálkoztunk azt mondta, h nagyon szert, h nem csókol senki úgy ahogy én. Mért nem fogad vissza?

Figyelt kérdés
csak az a bökkenő, h összejött egy másik lányal. aki nem is annyira szép, nem is jelent neki annyit mint én neki, nem is szerti.Megcsalta a barátnőjét velem és azt mondta, h velem lesz.de még sem.
2008. jún. 17. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el! Nyilván nem véletlenül szakítottatok, a felmelegített kapcsolatokból meg nem sok jó szokott kisülni. Ha meg ráadásul új barátnője van, és csalja, akkor nem sok jót várhatsz egy ilyen fiútól. Ez gerinctelen dolog.
2008. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
engem nem csalt meg...azt mondta h arra képtelen lenne.
2008. jún. 17. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Na igen, de gondolom, a másik lánynak se mondta, hogy "Téged képes lennélek megcsalni".
2008. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ember, a nagy szerelmével szerintem bármelyik másik pasiját/barátnőjét képes megcsalni.
2008. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha veled megcsalta a barátnőjét, honnan tudod hogy téged nem csalt meg míg együtt voltatok. Szerintem ne higyj neki..
2008. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!