Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már megbántam hogy megharagudt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megbántam hogy megharagudtam! Mit tegyek? Jogos volt a dühöm? És jogos hogy még ő van megsértődve?

Figyelt kérdés
A párommal és apukámmal holnap mentünk volna kirándulni!De már ezt 3hónapja tudtuk, párom nem kért szabadnapot azzal a gondolattal hogy majd valami kifogással nem megy be dolgozni!Ma mondta hogy mégse tud jönni mert ha hiányzik kirugják!Nekem ez rosszul esett, mert szerettem volna vele lenni!Nem mondtam semmi rosszat csak duzzogtam, meg sirtam mert erre vártam rég!De odabujtam hozzá hogy ne haragudj, kibékülünk?Erre ő bologatott hogy nem!Mikor kiengedtem köszönt hogy szia mondom neki hogy csak ennyi hogy szia erre ő már nem járunk mi legyen még!
2010. márc. 8. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Uhh ez durva,szerintem 1 másik csaj van a dologban,és most volt mire fogni a szakítást.

Próbáld meg elfelejteni.

Lehet kicsit túlreagáltad,de jogos volt.

Hát fura,hogy megsértődött.

2010. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
felejtsd el a csávót... szerintem van valakije
2010. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell minden mondat után felkiáltójelet tenni? Amúgy nem bántásból javítom ki, legalább tanuljon is valamit az a sok 12 éves :D
2010. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 StephanieXx ***** válasza:
100%

Nem hiszem,hogy 12 éves lenne a kérdező:)


Figyelj...gyorsan felejtsd el...nem volt valami túl korrekt..Nem mondta,hogy miért szakított...Gusztustalan dolgo volt tőle,ne sírj..és ne bánkodj miatta:))

2010. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő jogos. A párodnak sem kellett volna a véletlenre bíznia a szabadnapot, te is túlreagáltad, ő sem csak gondolatban szakíthatott volna...
2012. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!