Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy elégíthet ki egy nőt az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy elégíthet ki egy nőt az, hogy vita után megbékélés nélkül lefeküdjön aludni?

Figyelt kérdés

Volt egy vitánk. Nem fejeztük be, csak abbahagytuk. Értitek a különbséget. Más befejezni valamit (lezárni) vagy abbahagyni (azaz csak félbeszakítani).

Én igényelném a közös konszenzusra jutást, azt, hogy "KIBÉKÜLT STÁTUSZ"-ba kerüljünk egymással, vagy legalább lezárjuk. A párom viszont inkább szőnyeg alá söpri a gondokat, neki egy kicsit emelt hang már cirkuszolás, de ha meg meg akarom vele beszélni a gondokat a kapcsolatunkban, akkor meg passzív. Képes hallgatni, vagy egyszerűen tagadni, ha felhozom, hogy közönyös vagy nem tetsző a viselkedése. Aztán meg anélkül, hogy lezárnánk, megbeszélnék, lefekszik.

Engem zavarna a másikat kételyek közt hagyva vergődni hagyni. Meg van egy ilyen mondás is, hogy "soha ne feküdj le haraggal".


A nők ezt másképp gondolják? (Sajnos mindig ilyen volt, vele nem lehet vitázni, mert bántóan passzív. Viszont engem meg zavar, hogy nem tudok vele leülni és beszélni, pedig lenne pár dolog.)



2013. máj. 18. 21:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg így védekezik. ezzel nem tudsz túl sokat csinálni, max. leírhatod neki levélben, hátha azt elolvassa. Fél, ezért hárít.
2013. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
nem minden nő ilyen, ez egy rossz beidegződés nála, gyerekkorból vagy előző kapcsolatból. én pl kimondottan igénylem a konfliktus feloldását, pont, mint te. uakkor volt már olyan, h én is csak aludni akartam, talán kétszer, de az pl azért volt, mert várandósan, éjjel 2-kor talált meg a párom a veszekedéssel és egyszerűen hulla voltam ahhoz, h összpontosítsak az elhangzottakra.
2013. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Jó kérdés,csak nekem a férjem ugyan ilyen.Ez nem nem függő,hanem emberfüggő,és meglehetősen bosszantó.
2013. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Sok okosat nem tudok hozzátenni, csak annyit szeretnék mondani, hogy szerintem ez nem azon múlik, hogy ő a nő. Nekem a férjem hasonló, képes úgy elaludni, hogy nem fejeztük be a témát.

Monjuk ő olyankor tesz így, ha úgy érzi, "mára már mindegy". Lehet, hogy a Te párod is így van vele.

2013. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%

Volt már, hogy én is a vita tisztázása nélkül feküdtem le, annyira rosszul esett amiket mondott, vártam egy darabig, hogy bocsánatot kér, de nagyon fáradt voltam és lefeküdtem aludni. egyébként nem elégített ki :D

De a viccet félretéve, mi is általában igyekszünk még lefekvés előtt "kibékülni".

2013. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
a leírásod alapján inkább te vagy a nő az írásod emlékeztet egy havibajos nő hisztijére
2013. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%

Azért elég durva kulcsszavakat adtál meg!

Szerintem nem sok köze van hozzá!


Mindenki máshogy kezeli a konfliktusokat. Van, aki szeret "aludni rá egyet". Kicsit átgondolni és lenyugodni, mielőtt folytatja a vitát.


Én is inkább a "beszéljük meg mielőbb"-híve vagyok, de valamennyire megértem a másik felet is.

2013. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én vagyok a nő, és én is nagyon igénylem a megbeszélést/kibékülést. Párom viszont képes lefeküdni veszekedve. Még a korai időkbe is így feküdtünk le egyszer, én nem tudtam aludni, ő meg beszunyált, én kikeltem mellőle, hogy akkor én hazamegyek, így nem bírok aludni, főleg nem mellette, erre csodálkozott, hogy de hát már nem is veszekszünk. Nem értette, hogy az, hogy abba hagyta az még nem a vita vége, ugyanis a kiváltó ok még mindig megoldatlan. Csak a hang felemelését hagyta abba ennyi.


Szóval lehet ő így rendezi le magában a dolgokat. Ha utána se folytatja, akkor neki ez a vita befejezése sajnos. Beszéld ezt meg vele, mikor nem vitáztok, hátha tudtok javítani a helyzeten.

2013. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%

Egy korábbi válaszoló már leírta, hogy ez nem nembeli kérdés. Ne általánosíts te sem.

Egyébként senki nem volt légy a falatokon, így nem tudhatjuk, hogy mi is történt nálatok. Csak a te álláspontodat ismerjük. A párod meg alszik, mert lehet hogy fáradt. Hétvége van. Én is ma egész nap mostam, takarítottam, főztem, hogy legyen két lazább napom. Most én is fáradt vagyok. Megyek is lassan aludni.

Vagy azért feküdt le a párod, mert már ismeri és megunta a játszmáitokat. Az unokanővéreméknél pld. úgy van, hogy ott egy vita addig tart, amíg a férje igazat nem ad neki. Függetlenül attól, hogy kinek van igaza. Ha nálatok is hasonló a helyzet, akkor a játszmáitokat kellene megbeszélni és ha kell, új szabályokat lefektetni.

Vagy, lehet, hogy az, ami neked probléma, neki tényleg nem az. Lehet, hogy úgy látta, hogy a bolhából csinálsz elefántot. Ezért érezte úgy, hogy ebben nem vesz részt.

De: minden amit írtam, csak feltételezés, ötletelés. Mert ugye, mint említettem, közülünk senki nem tudhatja, mi is a helyzet nálatok.

2013. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez megy, ha valami van, én szóvá teszek valamit, elhangzik pár semmitmondó szó a részéről, elhárít, én meg hoppon maradok a megoldandó problémákkal, ami épp ezért egyre szaporodik. Én azt csináltam, hogy meguntam, bulizni volt szokás szerint, felhivtam és elmondtam neki mindent, hajnal 3-ig beszélgettünk. Igaz akkor se nagyon jutottunk semmire, de legalább EN elmondtam a magamét.
2013. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!