Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy igazi szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy igazi szerencsétlennek, aki csúnya is gyönyörű, csini barátnője?

Figyelt kérdés

Angol tanfolyamra járok. Ott van egy fiú, az a fiú egy igazi szerencsétlenség a "kis Petike" és még duci is meg csúnya is. Mindig szórakoztunk vele, meg csak nevettünk rajta, tiszta nevetséges igazi lúzer gyerek. Egyik nap érte jött a barátnője, hát leestünk a székről, egy igazi csinos gyönyörű nő volt, tényleg mint valami amerikai filmben úgy éreztünk magunkat :D.

Vannak nők akik ilyen szerencsétlen lúzer pasikra buknak? Vagy esetleg hivatást fogadott fel, hogy mutassa milyen jó csaja van?


2013. máj. 18. 23:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az anyja jött érte, csak neked nem esett le.
2013. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Akármilyen is a Petike, ti biztos, hogy sokkal rosszabbak vagytok nála.
2013. máj. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Belső értékek is léteznek a világon, kislány.
2013. máj. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A minap a váci utcán sétáltam, és láttam egy iszonyatosan dagadt, és visszataszító figurát, egy törékeny kis nővel kézenfogva sétálni.

Aztán, felismertem, hogy a túlsúlyos illető egy, tévében is gyakran szereplő politikus, a csaj mellette pedig egy tűsarkakon billegő bige, kb fele olyan idős, mint a férfi.

Ahogy elnéztem a komát, arra gondoltam, hogy inkább leszúrnám magam, minthogy egy ilyen alak bármit is csináljon velem az ágyban, vagy akárhol, és hogy vajon mennyi az a pénz, amiért ennek a "nőnek" ez megérheti.

Vannak ilyenek is.


Én a modell szakmában dolgozom, jól nézek ki. A barátom külsőre nem rendelkezik túl jó adottságokkal. Mégis, a legkedvesebb, és legintelligensebb ember, akit ismerek.

Nem keres többet, mint én, tehát nem emiatt vagyok vele már 7 éve. De van, hogy rájön az ember, hogy a külsőség az egy dolog. És lehet, hogy aki a te szemedben egy lúzer szerencsétlen, az valójában egy kedves, melegszívű ember akinek több esze van annál, hogy magára vegye műsorozásotokat. Lehet ő is röhög rajtatok magában, mert alacsonyabb értékrendet képviseltek az övénél, és a viselkedésetek is gyerekes.

2013. máj. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Belső értékek muhahahaha
2013. máj. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Balanus_concavus ***** válasza:
Lehet nem is ő az igazi "szerencsétlen lúzer"...
2013. máj. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%

szép dolog az irigység. savanyú a szőlő mi?


az nem jutott eszedbe, hogy Petikének olyan személyisége, intelligenciája, és szerszáma van, ami neked a büdös életben nem lesz?


a csaj , gondolom megunta az ilyen nagyképű majmokat mint te, és keresett egy igazi értékekkel rendelkező pasit aki törődik vele, és nem csak belerúg.


27/N

2013. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
fagyi visszanyalt, megérdemled.
2013. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!